Чи зіпсує вагітність ваші імплантати?

Багато жінок повідомляють, що їхні імплантати виглядають більш «природно» після вагітності. Збільшення грудей зазвичай надає жінкам більш зухвалої форми, а повнота у верхній частині імплантату може здаватися більш спущеною через втрату еластичності шкіри після вагітності. Розмір ваших грудних імплантатів, а також розмір ваших грудей до операції також можуть впливати на результат після вагітності.

Це природно, що ваше тіло змінюється під час вагітності, і немає нічого ненормального в тому, що ваш вигляд змінюється після пологів. Ваше тіло щойно пережило викликаний гормонами тріатлон, тому не будьте добрі до себе, чекаючи змін за одну ніч.

Чи зіпсує вагітність ваші імплантати?

Зачекайте, поки ви не виповниться 6 місяців після пологів або навіть довше, якщо ви все ще годуєте грудьми, щоб оцінити стан ваших грудних імплантатів.

Якщо ви жінка, яка не має грудних імплантатів і яка планує завагітніти в найближчому майбутньому, то найкраще почекати до пологів, щоб зробити операцію.

Неможливо точно сказати, як вагітність вплине на імплантати жінки, але правильне харчування та виконання регулярних вправ для вагітних мають підвищити ваші шанси на позитивний результат.

Якщо з будь-якої причини ви незадоволені тим, як ваші імплантати виглядають після народження дитини, є варіанти, які ви можете вибрати, щоб ваші грудні імплантати знову виглядали як нові.

Малята – це дива, які приносять нескінченну радість майбутнім та молодим мамам. Але хоча ми можемо відчувати приплив любові до цього крихітного чоловічка, якого ми принесли у цей світ, ми можемо турбуватися про те, що наші грудні імплантати відчують на собі ефект катання на американських гірках, у якому наші тіла щойно були або ще тривають. .

Прибавка у вазі та втрата ваги неминучі, коли справа доходить до материнства, але чи не зіпсуються ваші грудні імплантати після того, як дитина дебютує у цьому світі? Давайте подивимося ближче…

Деякі речі залишаться колишніми

Вагітність не вплине на фактичну цілісність самих імплантатів. Залежно від збільшення у вазі та швидкості, з якої він набирається, це може мати залишковий вплив на збільшення.

Для жінки, яка планує годування груддю, що все ще можливе залежно від типу імплантату, груди стануть набагато більшими, ніж під час вагітності. Але, згідно з недавнім дослідженням, було підтверджено, що годування груддю у жінок зі збільшенням грудей не піддає себе вищому ризику обвисання шкіри.

Вагітність підживлює жіноче тіло викидом гормонів, які різко знижуються, коли жінка годує грудьми, що часто призводить до птозу (провисання) грудей.

Кожна жінка та вагітність унікальні

У двох жінок ніколи не буде однакових вагітностей, і жінка, яка мала багатоплідну вагітність, зможе сама сказати вам, що її власна вагітність відрізнялася від кожної дитини. Деякі жінки набирають вагу повільно і стабільно протягом усієї вагітності, тоді як інші набирають вагу швидко та більше, ніж у середньому на 35 фунтів.

Наші тіла намагаються реагувати на збільшення ваги, і повільні дії можуть підвищити ваші шанси бути більш щасливими з грудними імплантатами, а також з вашим тілом, коли дитина народиться.