Послуги з ведення бухгалтерії на аутсорсингу

Послуги з ведення бухгалтерії на аутсорсингу приблизно коштують вам 7 000 рублів протягом місяця. Як це працює на прикладі Головного бухгалтера Помічник. Ви пишете нашому помічнику в інтернет-чаті про завдання, яке необхідно вирішити і завантажуєте документи в сервіс. Далі помічник передає їх профільним майстрам: з обробки первинки, з податків, з кадрів. Ці службовці ведуть весь облік, готують бухгалтерську та податкову звітність, відповідають питання.

Бухгалтерський аутсорсинг в Україні розвивається, інтерес до його можливостей зростає. За даними рейтингового агентства «Спеціаліст РА», з 2014 року кількість фірм, які скористалися послугами з ведення звітності, зростає на 5-10 відсотків щороку.

Послуги з ведення бухгалтерії на аутсорсингу

6 порад щодо вибору підрядника для ведення бухгалтерії на аутсорсингу

Керуючись цією інструкцією, ви легко підберете відповідального партнера, який поможе з бухгалтерськими документами.

Порада 1. Встановіть правильність переходу на аутсорсинг. Не лінуйтеся витратити час на аналіз робочої ефективності вашої бухгалтерії. Зіставте вартість підготовки та складання звітності на аутсорсингу. Якщо якість роботи бухгалтерії невисока, а різниця у витратах – несуттєва, краще звернутися до зовнішньої компанії.

Порада 2. Довготривалі стосунки з партнерами свідчать, що виконавець надає послуги хорошої якості. Зверніть увагу на фотографії – хто вже вважається клієнтом компанії.

Порада 3. Необхідно перевірити, щоб у компанії була така страховка. Це убереже вас від матеріальних витрат, якщо органи контролю випишуть штраф.

Порада 4. Компанія, що присутня на ринку протягом тривалого періоду, більш досвідчена та надійна. Підбирайте перевірені часом компанії з бухгалтерами-професіоналами.

Порада 5. Сарафанне радіо – найбільш надійне інформаційне джерело. Поговоріть із тими, хто вже скористався послугою компанії або працював із нею донедавна. Вони дадуть організації, яка веде бухгалтерію на аутсорсингу, об’єктивну характеристику.

Послуги з ведення бухгалтерії на аутсорсингу

Порада 6. Попросіть підготовчий варіант договору з аутсорсером та ретельно його повивчайте. Запропонуйте включити пункти, які, як ви вважаєте, відсутні. Це дозволить уникнути розбіжностей із генпідрядником. Додатково можна запросити документи, що підтверджують необхідну кваліфікацію службовців та їхню навичку у цій сфері.

Порада 7. Прекрасний показник для компанії – гнучка система освіти ціни. Це говорить про те, що вам не нав’язуватимуть додаткові послуги. Скільки аутсорсинг обійдеться вашій компанії, дивіться тут. Гідний варіант – обговорити вартість, способи розрахунку та потенційні знижки, перш ніж підписувати договір.