Фокус на ювелірні вироби

Виберіть фокус

Щоб ваше вбрання виглядало продумано, найкраще вибрати одну точку фокусування. Поєднання безлічі сміливих речей зробить ваше вбрання яскравим і яскравим. А прикраси можуть не доповнити ваш образ, а приголомшити його.

Фокус на ювелірні вироби

Подумайте про основні типи прикрас: сережки, намисто, браслети та кільця. Для кожного вбрання ви повинні вибрати одну або щонайбільше дві категорії, в яких прикраси вважаються помітними.

Якщо ви вибираєте два елементи заяви, краще їх розкласти. Це означає, що вам слід уникати пари ефектних сережок та яскравого намисто. Ви перевантажуєте верхню частину вашого вбрання, залишаючи відчуття дисбалансу у нижній частині.

Замість цього спробуйте сміливі сережки з простим намистом. Якщо вам потрібні дві деталі, сміливі сережки найкраще носити з великим браслетом та кільцями. Має бути один предмет, який виділяється, та інші прикраси, які доповнюють фокус.

Баланс — це все

Як і у разі балансування яскравих предметів, ви хочете, щоб прикраси гармонійно поєднувалися з вашим одягом. Це більше пов’язано з принтом на вашому одязі, ніж із фізичним балансуванням ваших прикрас.

Фокус на ювелірні вироби

Подумайте про деталі вбрання. Чи є зайняті принти чи багато доданих деталей? Чи в основному це тверді тіла та прості візерунки?

Ви захочете, щоб ваше вбрання та прикраси гармонували. Яскраві принти та безліч деталей краще доповнити непомітними прикрасами, у той час як вбрання з меншою кількістю прикрас може виграти від сміливіших деталей.

Це не означає, що для сміливого вбрання потрібні вишукані прикраси. Ви можете поєднувати сміливий образ зі сміливими прикрасами, якщо вони підходять до стилю та не будуть пригнічувати образ. Вибираючи сміливіші вбрання, не забувайте про кольори, фактури та принти.