Обручки в каталозі Eurogold

Весілля — це одне з найголовніших подій в житті будь-якої людини і такий символ любові як кільце повинне відповідати духу цієї події. Як вибрати обручку, які існують види обручок, ми розглянемо нижче.

Вибір завжди залежить від ваших уподобань

Класичні обручки

Золоті обручки, що ідеально підходять для щоденного носіння. Зазвичай мають рівну або опуклу поверхню. Основна відмінність класичних гладких кілець між собою — ширина. Широкі обручки популярні нарівні з вузькими і тоненькими.

Проби золота обручок

Золото 585 проби відмінно підходить для виробів щоденного носіння, якими є обручки. Воно стійке до деформації, відмінно зберігає блиск і форму. У разі необхідності легко чиститься. Це найпоширеніша проба для виготовлення прикрас. Для створення авторських ювелірних виробів також використовується золото 750 проби. Воно дорожче, тому і вартість виробів вище.

Крім золота, обручки можуть бути виготовлені з інших металів. Наприклад, якщо вам більше подобається срібло, то ви можете вибрати гарне обручку з срібла з фіанітамі або з гравіюванням.

Обручки дизайн

Зазвичай бажання молодих пар зробити нестандартну і запоминающую весілля виражається і у виборі обручок. Коронки, квіти, цікаві надсечкі і хитромудрі візерунки — існує безліч варіацій на будь-який смак.

Обручки з камінням

Кільце з використанням дорогоцінних каменів виглядає розкішним і дорогим. Недарма в фільмах романтичне пропозицію руки і серця незмінно супроводжується кільцем з каменем, що викликає захват обраниці і заздрість її подруг. Обручка може бути виконано з одним великим каменем або прикрашене розсипом дрібних.

Гравірування на обручках

Обручка з гравіюванням для тих, хто хоче увічнити в дорогоцінному металі визнання в любові, дату весілля, свої імена і ще якісь пам'ятні символи.

Парні обручки

Багатьох молодят приваблює ідея мати парні кільця, як символ двох половинок одного цілого. Іноді це реалізується однаковим дизайном кілець, іноді в більш складній формі, коли чоловіче і жіноче кільце є доповненням один одного, наприклад, половинки серця.

Незвичайне поєднання металу

Використовуються різні види золота — червоне, біле, жовте. Можливо поєднання срібла і золота з додаванням дорогоцінних каменів.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *