Обручки в каталозі Eurogold

Весілля — це одне з найголовніших подій в житті будь-якої людини і такий символ любові як кільце повинне відповідати духу цієї події. Як вибрати обручку, які існують види обручок, ми розглянемо нижче.

Вибір завжди залежить від ваших уподобань

Обручки в каталозі Eurogold

Класичні обручки

Золоті обручки, що ідеально підходять для щоденного носіння. Зазвичай мають рівну або опуклу поверхню. Основна відмінність класичних гладких кілець між собою — ширина. Широкі обручки популярні нарівні з вузькими і тоненькими.

Проби золота обручок

Золото 585 проби відмінно підходить для виробів щоденного носіння, якими є обручки. Воно стійке до деформації, відмінно зберігає блиск і форму. У разі необхідності легко чиститься. Це найпоширеніша проба для виготовлення прикрас. Для створення авторських ювелірних виробів також використовується золото 750 проби. Воно дорожче, тому і вартість виробів вище.

Крім золота, обручки можуть бути виготовлені з інших металів. Наприклад, якщо вам більше подобається срібло, то ви можете вибрати гарне обручку з срібла з фіанітамі або з гравіюванням.

Обручки дизайн

Зазвичай бажання молодих пар зробити нестандартну і запоминающую весілля виражається і у виборі обручок. Коронки, квіти, цікаві надсечкі і хитромудрі візерунки — існує безліч варіацій на будь-який смак.

Обручки в каталозі Eurogold

Обручки з камінням

Кільце з використанням дорогоцінних каменів виглядає розкішним і дорогим. Недарма в фільмах романтичне пропозицію руки і серця незмінно супроводжується кільцем з каменем, що викликає захват обраниці і заздрість її подруг. Обручка може бути виконано з одним великим каменем або прикрашене розсипом дрібних.

Гравірування на обручках

Обручка з гравіюванням для тих, хто хоче увічнити в дорогоцінному металі визнання в любові, дату весілля, свої імена і ще якісь пам'ятні символи.

Парні обручки

Багатьох молодят приваблює ідея мати парні кільця, як символ двох половинок одного цілого. Іноді це реалізується однаковим дизайном кілець, іноді в більш складній формі, коли чоловіче і жіноче кільце є доповненням один одного, наприклад, половинки серця.

Незвичайне поєднання металу

Використовуються різні види золота — червоне, біле, жовте. Можливо поєднання срібла і золота з додаванням дорогоцінних каменів.