Де придбати електронні книжки?

Всі знають, що діти — це щастя. Але як правильно виховати культурного та вихованої людини? Ось про це і поговоримо …

Книги в сучасному світі

Ми, дорослі, приклад для наслідування дітьми. І як ми самі ставимося до книг, так і будуть ставитися до них діти. Якщо в сім’ї не читають, то привчити дитину до книг буде набагато складніше. Саме тому треба починати з себе — показати правильне поводження і любов до книг. Дитині також слід пояснити, що електронні книги, планшети, комп’ютери — потрібні для роботи дорослим людям. Отже, з чого ж почати?

Як кажуть: — Виховувати треба з пелюшок. Співайте немовляті колиски перед сном, а коли малюк трохи підросте можна вже розповідати потішки, прості казки, показувати картинки! Якщо дитина вже вміє розмовляти, нехай передасть зміст прочитаного. І раптом, якщо вона щось не зрозуміла, то не кричіть на дитину, а поступово підводьте до усвідомлення тексту вступними словами і питаннями. Тут знадобиться терпіння. Зараз велике розмаїття книг різних жанрів та авторів можно знайти в електронному вигляді. Тому Ви можете придбати електронні книжки «Коти Вояки» по гарнiй цiнi.

Важливо, не забувати про книжки

Дуже важливо не забувати захоплювати дитину книгами. Знайдіть ту тематику, яка буде цікава самому маленькому читачеві. Зараз є маса книг: книги-панорами, музичні, м’які (для купання), дерев’яні. На будь-який вік. Але це не означає, що треба змушувати насильно читати! Так ви ні чого не досягнете. До будь-якій людини є підхід, а до своєї дитини вже точно.

Купуйте дитині пізнавальні і захоплюючі журнали. Вони теж приносять користь. А маленькому чаду позитивні емоції і захоплення. Ще дуже важливо, щоб після того як малюк навчиться читати самостійно, дорослі не переставали читати дитині. Тим самим дитина почує як правильно ставити інтонацію і як правильно читати з виразом. Адже в житті це сильно стане в нагоді і в навчанні, і в роботі.

Дуже добре, якщо дитина любить малювати — купіть фарби, розмальовки та фантазуйте разом з ним. Малюйте героїв прочитаних книг.

Можна водити дитину в бібліотеку, зазвичай там працюють дуже добрі і ввічливі люди. Зводити дитину в театр юного глядача на постановку прочитаного твору. А якщо дитина любить малювати, то можете запропонувати зобразити головного героя або епізод з казки або твору. Можете запросити всіх друзів свого малюка і влаштувати маленький спектакль вдома.

Головне не нашкодити!

Всі знають, що надмірне захоплення читанням може нашкодити зору. Адже втрачений зір не відновити. Читати можна не більше 20-30 хвилин, потім потрібен відпочинок або зарядка для очей.

Інтернет і діти

Чим пізніше малюк почне користуватися комп’ютером та інтернетом, тим добріше і щасливіше він буде рости. Дитина повинна пробувати, мацати, нюхати те, що тримає в руках. У книг є свій запах, шурхіт сторінок, а також своя історія. А ось користі від комп’ютера буде набагато менше, ніж від книг.

Книга — це накопичені за багато століть знання! Знання, якими ми зобов’язані ділитися і передавати. Яким буде наше майбутнє покоління залежить тільки від нас самих!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *