Стильне та комфортне літнє взуття

Вибір літнього взуття – справа серйозна. Влітку прогулянки триваліші, їх більше, тож взуття має бути зі зносостійких матеріалів. Оскільки погода переважно спекотна, модель має бути відкритою, щоб ніжки «дихали». Цим вимогам найкраще відповідає взуття відомого бренду Theras із нової літньої колекції, що вже представлена в бутиках Charisma.

Родзинка стильного образу

Італія – країна для туристів, поціновувачів смачної їжі та трішки схиблених прихильників шопінгу. Для останніх, мабуть, занять в Італії найбільше, адже вона є одним із лідерів у царині моди. Італійські підприємства шиють і продають ну дуже багато одягу та взуття. Знак made in Italy означає, що товар зроблено на совість і з якісних складових. Усі стилісти та байєри поважають речі італійського походження, тому активно використовують їх у своїй роботі.

Більшість відомих італійських брендів спочатку були невеличкими мануфактурами. Бажання догодити клієнтам, вимоги яких до взуття постійно підвищувалися, спонукало власників Theras постійно удосконалювати виробничі процеси й експериментувати з матеріалами. Результатом такої еволюції є сучасні колекції жіночого та чоловічого взуття. Йому притаманні:

  • зручна колодка – внаслідок кропіткої роботи над конфігурацією підошви було створено взуття, у якому стопам комфортно протягом усього дня;
  • унікальні матеріали – аби зробити шкіру м’якою та водночас міцною, її обробляють особливим способом;
  • розкішний вигляд – взуття Theras ефектне настільки, що воно може бути композиційним центром образу (для виготовлення деяких літніх моделей дизайнери використали навіть хутро).

Таке взуття органічно поєднається з різними стилями одягу.

Босоніжки Theras зі шкіри та хутра

 

Найкраще взуття для погожих днів у Charisma

Який лук для літа є ідеальним та універсальним? Той, що складений зі світлого одягу вільного крою з натуральних тканин, крислатого капелюха, який захистить від палких сонячних променів, яскравих прикрас і взуття Theras. Поміряти його та вибрати підхожий варіант можна в бутиках інтелектуальної моди Charisma в Києві чи Дніпрі. Мешканці інших населених пунктів можуть замовити брендові босоніжки, сандалі чи шльопанці бренду на сайті компанії та переконатися в тому, що воно не схоже на те літнє взуття, яке доводилося носити раніше.

Charisma – бутики мультибрендові. Із представлених товарів можна скласти кожному члену сім’ї унікальні образи для найспекотніших днів і найдовших подорожей.