Безпружинні матраци – робимо правильний вибір

Як вибрати матрац для двоспального ліжка: поради експертів

Очевидно, що без зручного матраца нормальний сон неможливий. Людині постійно щось заважатиме: маленька жорсткість, занадто велика м'якість або пружини, що випирають. Дослідники рекомендують міняти матрац хоча б кожні 10 років. Якщо настав час заміни, то краще перейметься питанням і вибрати максимально комфортний варіант з тих, що пропонує сучасний ринок. Безпружинні матраци ви можете замовити тут https://mirmatrasov.com/matrasy/bespruzhinnye-matrasy по гарнiй цiнi.

Безпружинні матраци – робимо правильний вибір

Особливості влаштування двоспальних матраців

Будь-який матрац складається з жорсткої основи, наповнювача та чохла. У людини 4 відсіки хребта:

  1. Шийний
  2. Грудний
  3. Поперековий
  4. Крижовий.

Кожен із цих відділів пред'являє свої вимоги до комфорту. Грудний та крижовий відділи вигином спрямовані всередину тіла. Через це для комфортного відпочинку цих частин хребта потрібні жорсткі поверхні. Шийний і поперековий відділи навпаки вигнуті в протилежний від тіла бік, через що для них потрібен максимально м'який матеріал.

Незважаючи на велику кількість пропозицій на ринку, рідкісний матрац задовольняє всі вимоги людського організму. Підібрати двоспальний матрац – проблема у квадраті. Мається на увазі, що на ньому спатиме двоє людей, кожна з яких по-своєму вимоглива до режимів сну. Мало того, багато матраців викликають ефект провалювання через кілька років. Через це подружжя змушене терпіти незручності, ночуючи в ямі на власному ліжку.

Безпружинні матраци – робимо правильний вибір

Не менш приємний ефект морської хвилі, при якому матрац реагує на кожен рух, відгукуючись хвилями по всій поверхні. Ця проблема часто спричиняє безсоння другого чоловіка. Перший чоловік повертається, другий або скочується, або рухається по всьому матрацу. Мало кому це видасться комфортним.

Тобто для двоспального матраца, крім звичайних вимог, існують комбіновані вимоги пари. Через це багато моделей володіють складними конструкціями із застосуванням різних матеріалів.