Як встановити душову кабіну

Багато домовласників вважають за краще встановити душову кабіну як функціональну альтернативу великій ванні. Для правильної установки душової кабіни потрібні навички сантехніка та столярні роботи. Завжди слідуйте інструкціям виробника і при необхідності зверніться за професійною консультацією. Якщо ви ремонтуєте ванну кімнату або плануєте новий додаток до свого будинку і хочете встановити душову кабіну, ви повинні знати, що вам слід виконати кілька кроків.

Як встановити душову кабіну

Купити матеріали.

Список матеріалів, які мають бути придбані для завершення цього проекту, є великим. Ось частковий перелік.

  1. Сантехнічні труби та фітинги. Ви повинні не тільки переконатися, що у вас достатньо труб, ви також повинні переконатися, що ви можете знайти відповідні аксесуари, які дозволять вам з'єднати нові труби з існуючими.
  2. Блок чи душовий комплект.
  3. Водонепроникний герметик чи замазка. Ймовірно, найкращим варіантом є отримання герметика або замазки на силіконовій основі, різновиду, відомої своєю водостійкістю.
  4. Інструменти, такі як гайкові ключі та викрутки.

Прочитайте інструкції, що входять до комплекту поставки пристрою.
Хоча деякі душі надають дуже мало докладної інформації, більшість їх містять інструкції, що пояснюють процес їх установки. Навіть ті, хто безпосередньо не пояснить процес, який слід слідувати, запропонують необхідні попередні умови для встановлення.

Як встановити душову кабіну

Встановити душ

Звільняйте та готуйте місце, заплановане для душу.
Бажано прибрати плитку з ванною і встановити душ безпосередньо біля основи самої підлоги. Ви також повинні визначити відповідне місце для зливного отвору (виміряти душовий піддон, щоб визначити місце розташування) і зробити отвір, який перетинає підлогу.

Якщо труби проходять через стіну, а не з підвалу, наприклад там, де труби відкриті, ви повинні розбити ділянки стіни. Очевидно, це має бути одним із перших кроків.

Побудуйте каркас, який підтримує кабіну (якщо застосовується).
Деякі комплекти для душу вимагають, щоб ви збудували конструкцію, яка підтримує піддон або навіть зміцнює весь збірний блок. Найчастіше блок повинен бути пригвинчений на місці, і тому ви маєте побудувати необхідні конструкції, які дозволять вам це зробити.