Хвоя — найголовніший атрибут Нового року, який створює атмосферу свята

Головний символ Нового року — пухнаста, прикрашена гірляндами та іграшками ялина. Яку ялинку встановити вдома — живу або штучну? У цій статті розповімо про переваги штучної ялинки. Хвоя — найголовніший атрибут Нового року, замовити ви можете тут https://nashayalunka.com.

Без шкоди природі

У всьому світі заради кількох святкових днів вирубуються мільйони дерев і саджанців. Купуючи штучну ялинку, ви вносите особистий внесок в охорону навколишнього середовища.

Довговічність

Штучну ялинку можна нарядити хоч на початку грудня, а прибрати в березні). Вона не втратить свій вигляд, голки не обсипаючи, і відчуття свята буде довгим, дуже довгим. Більшість виробників заявляють, що їх ялинки служать до 10 років. Весь цей час вони зберігають свою міцність і естетичність.

Економічність

Випливає з попереднього пункту. Багато живі дерева в переддень свята коштують дорожче штучних. До того ж, штучну досить купити тільки раз — не доведеться витрачатися щороку.

Завжди гарний зовнішній вигляд

У штучних ялин завжди пухнасті, рівномірно посаджені по стовбуру гілки. На деяких моделях є навіть шишки і імітація снігу.

Оригінальний дизайн

Виберете відповідну модель — блакитну, зелену, сріблясту ялину або смереку. Зверніть увагу на матеріал виготовлення. Їли з ПВХ — найпопулярніший і недорогий варіант. Голки у неї такі м'які, що їх можна стиснути в руці, а гілки пухнасті. У ялинки з волосіні тонкі, довгі, пружні голки. Дуже натурально виглядають литі ялинки. Кожна голочка виплавляється в прес-формі, а гілки розташовуються на стовбурі під різними кутами. Втілюйте будь-які задуми — ваш новорічний інтер'єр буде унікальним.

Без сміття

У якісної штучної їли не обсипаючи голки — не доведеться регулярно підмітати підлогу, виколупувати голки з килимів і стежити за дітьми і тваринами, щоб вони не розтягнули сміття по всій квартирі або бува не проковтнули його.

Не потребує додаткових турбот

Штучне дерево не потребує догляду. А живу сосну доведеться поливати, щоб вона не засохла. У комплекті зі штучною ялинкою є відповідна хрестовина. При установці живої ялинки потрібно додатково подбати про те, щоб ствол був міцно закріплений, дерево не хилилося в бік.

Безпека

Багато штучні ялини виготовлені з вогнетривкого пластику. Для запобігання займань на них наносять спеціальні склади. Переконайтеся в цьому, перевіривши сертифікат на товар перед покупкою.

Гіпоалергенність

Штучна ялинка не має запаху. Якщо у кого-то в будинку алергія на хвою, така покупка вирішить проблему.

Легко зібрати, зручно зберігати

Як правило, штучні ялини легко і швидко збираються, в розібраному вигляді компактні і зручні для зберігання. А лісову красуню доведеться тягти по вулиці, в ліфті, а після свят піклуватися про її утилізації. Багато шанувальників живих дерев віддають їм перевагу через запах хвої, якого ніколи не буде від пластикової ялини. Але, ті, кому це важливо, можуть купити ароматичні свічки або ефірні масла. Так що, мабуть, недоліків у заводській красуні не залишається.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *