Ортопедичний пружинний матрац Bonnel — витратитися на якість, перевірена часом

Чим старшою стає людина, тим більше виникає у нього проблем в житті. Причому причиною всіх негараздів є найчастіше власне здоров'я. З плином часу ми не молодеем. Як приклад можна привести труднощі, які виникають при виборі нового спального місця. Навряд чи хтось буде сперечатися з тим, що з віком часто накопичується і зайву вагу. Безумовно, це негативним чином впливає на суглобовий апарат. До 70 років виникає широкий спектр захворювань, пов'язаних з опорно-руховою функцією. Якщо не підібрати ліжко коректним чином, ніч перетворюється на катування.

На сайті https://skladmatrasov.com.ua/ru/ortopedichni-matratsi-bonnel/ ви зможете підібрати необхідний матрац для комфортного сну. Досвід показує, що далеко не кожен має уявлення про те, в чому полягає реальне відмінність між представленими моделями матраців. Здавалося б, вибирай ортопедичний, і не помилишся. Подібний підхід не можна вважати правильним.

Критерії, які особливо важливі при виборі матраца для літньої людини

Здійснюючи вибір матраца для спального місця, на якому буде спати літня людина, настійно рекомендується орієнтуватися на наступні критерії:

  • тип використовуваного матеріалу;
  • наявність спеціалізації;
  • актуальність використання пружин або її відсутність;
  • жорсткість матраца.

Двома головними матеріалами для створення матраців залишаються латекс і поролон. Безумовно, якщо мова йде про зручний і комфортний місці для сну, то поролон далеко не кращий варіант для літньої людини.

По-перше, він досить швидко приходить в непридатність. По-друге, поролон не має можливості дублювати форму тіла людини. В результаті, вже через півроку матрац стає некомфортним. Зовсім інакше справи йдуть відносно латексу.

Залежно від кількості отворів вдається вигідним чином контролювати жорсткість матраца. При цьому тривалість експлуатації латексних матраців в рази вище, якщо порівнювати їх з поролоновими аналогами.

Чи варто брати незалежні пружини?

Багато класичні пружинні матраци вже навіть не розглядають. В цьому немає нічого дивного, адже вони некомфортні абсолютно. Подібні матраци організовуються із загальної рамки і металевих пружин, послідовно з'єднаних один з одним.

Перебуваючи на такому матраці, людина скочується як би в його центр. Крім того з часом матрац на пружинах починає скрипіти.

На відміну від вищезазначеного варіанту, матрац на незалежних пружинних блоках має істотно більшою кількістю окремих пружин на квадратний метр. При цьому, кожна пружина знаходиться у власному чохлі. Це дозволяє раз і назавжди виключити скрип.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *