Купівля твердопаливного котла — відмінне рішення для опалення будинку

Використання твердопаливного котла в існуючих умовах може істотно знизити суму витрат на обігрів приміщення і забезпечення постачання гарячої води.

При цьому, сума економії залежить від обраного типу котла, його ефективності, застосовуваного палива та інших характеристик. Купівля твердопаливного котла доступна тут vodolex.com.ua/ru/tverdotoplivnye-kotly — відмінне рішення для опалення будинку.

Найбільш простим типом котла твердопаливного є звичайний чавунний казан, розрахований на використання будь-якого типу палива. Перевагою такого варіанту є повна енергонезалежність такої системи, так як подібного котлу не вимагатиметься наявність підключення до електромережі, а циркуляція води в системі опалення може забезпечуватися за рахунок самопливу. Також варто відзначити можливість застосування будь-якого типу твердого палива.

До недоліків такої системи можна віднести порівняно невисоку питому ефективність такого котла, необхідність здійснення частих закладок палива, що в підсумку визначає малий період автономного функціонування такого котла.

Більш ефективним типом є піролізні твердопаливні котли. Основним їх відмінністю від інших типів таких систем є наявність двох камер згоряння, що визначає досить високу ефективність такої системи — до 90%, що дозволить знизити витрати на опалення при використанні такого котла.

У першій камері, куди здійснюється закладка палива, відбувається горіння деревини в умовах штучно створюваного дефіциту кисню. В результаті цього здійснюється виділення горючого газу, спалювання якого здійснюється в другій камері котла.

Завдяки двухстадийной системі згоряння палива, такий котел має високу ефективність, але при цьому допускає використання палива виключно на підставі деревини.

До числа найбільш ефективних і технічно досконалих котлів можна віднести вироби, розраховані на використання паливних гранул — пелетів.

Завдяки досить високою питомою ефективності згоряння даного типу палива, а також можливості організації автоматичної подачі паливних гранул зі спеціального бункера в камеру згоряння такий тип котла крім досить високу ефективність має також тривалим терміном автономної роботи.

До недоліків можна віднести високу вартість як самого котла, так і палива до нього, що робить сумнівним економію від використання такої системи, а також вимогливість до якості палива і необхідність наявності постійного підключення до електромережі.

До найбільш оптимального варіанту по співвідношенню вартості придбання і ефективності використання можна віднести котли тривалого горіння. Ефективне використання палива в таких котлах забезпечується за рахунок автоматичного регулювання інтенсивності горіння. Наявна в таких котлах система автоматики управляє кутом відкриття заслінки подачі повітря, в результаті чого збільшується або знижується інтенсивність горіння, що забезпечує максимально тривале використання однієї закладки палива. Кожен вид такого котла має певні особливості пристрою камери згоряння з розрахунком на використання одного виду палива в якості основного. При цьому зберігається можливість застосування інших типів твердого палива, що викличе невелике зниження ефективності роботи котла.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *