Автомийка самообслуговування — швидко та зручно помити свій автомобіль у Львові

На даний момент більшу частину автомийного ринку займають звичайні ручні безконтактні мийки з персоналом. Вам сподобаються автомийка Львів ціни. Але вже проглядаються тенденції до розвороту ринку за європейським сценарієм, де ринок поділився за сегментами:

 1. Низький ціновий сегмент — це мийки самообслуговування і дуже маленький відсоток невеликих автомийок з низькокваліфікованим персоналом.
 2. Середній ціновий сегмент — це різні повністю автоматизовані автомийки, тобто портальні та тунельні, з мінімальним наявністю персоналу.
 3. Високий ціновий сегмент. Тут ділять нішу навпіл автомийки з персоналом, які надають послуги преміум-класу, а також тунельні і портальні автомийки, які надають повний сервіс — не лише мийку кузова, але і всі супутні послуги.

Подивимося, чим відрізняються найбільш перспективні типи автомийок з точки зору клієнта і з точки зору бізнесу.

Автомийка самообслуговування - швидко та зручно помити свій автомобіль у Львові

Автомийки самообслуговування

Технології ручної безконтактної мийки дозволяють клієнту самостійно вибирати тривалість циклу і набір операцій, щоб привести свій автомобіль в порядок. В основі обладнання — апарат високого тиску (АВТ), за допомогою якого автовласник ополіскує кузов авто, змиває з нього бруд і автохімію.

Процес складається з наступних етапів:

 • ополіскування кузова чистою водою, щоб збити велику бруд або змити пил;
 • нанесення автохімії;
 • витримка шампуню на поверхні для розчинення забруднень;
 • збивання розчиненої бруду високим тиском;
 • ополіскування автомобіля деминерализованной водою (осмосом), щоб не залишалося розлучень.

Клієнт може не використовувати ганчірку, тому миття називається безконтактної. В середньому на миття йде 10-15 хвилин. Залежно від комплектації автомийки можна додатково нанести на кузов віск, очистити ЛКП від слідів комах, підкачати колеса, пропилососити салон і т.д.

Автомийка самообслуговування - швидко та зручно помити свій автомобіль у Львові

Переваги мийки самообслуговування

 1. Відносно невеликі стартові вкладення. Вартість відкриття мийки самообслуговування зазвичай нижче в порівнянні з комплексами інших типів.
 2. Відповідність результату очікуванням клієнта. Кожен автовласник має свої уявлення про чистоту і зовнішній вигляд автомобіля. Він самостійно може вибрати програму для ефективного видалення будь-яких забруднень. Ручна мийка самообслуговування дозволяє отримувати результат, орієнтований на потреби кожного конкретного відвідувача, що неможливо зробити на інших мийках.
 3. Низький середній чек — затребуваний в будь-які часи.
 4. Мінімальна кількість персоналу — а значить і головного болю.
 5. Мінімальний час на ведення бізнесу — досить декількох годин в тиждень. Напевно, менший час на обслуговування вимагає тільки орендний бізнес.
 6. Не потрібен досвід і спеціальні знання для створення успішного підприємства.

Недоліки мийки самообслуговування

Знижена пропускна здатність. Щоб не збирати величезні черги, комплекси краще будувати відразу з 5-6 постами.
Найбільша залежність від локації. Як відомо, ефективність різних програм лояльності прямо пропорційна величині середнього чека. Зворотний бік низького середнього чека — низька ефективність роботи різних програм лояльності. Тому запорука гарної прибутку — правильно вибране розташування автомийки.