Шпалери в спальню: широкий асортимент у «Ваш Інтер’єр»

У шпалер репутація економна, практична і зручна для обробки, тому їх часто вибирають для дизайну спальної кімнати. Матеріал різноманітний за малюнками і фактурами, але найважче вирішити, якого кольору шпалери вибрати для спальні, щоб підкреслити особливість інтер’єру. Розбираємося, які варіанти обробки вписуються в ідею спальні, на які їх характеристики варто звертати увагу, як підібрати оптимальний декор для конкретного стилю. Шпалери в спальню вибрати можна тут https://vashinterier.ua/catalog/shpalery-1/prymishchennya-1/spalnya/.

Шпалери в спальню: широкий асортимент у "Ваш Інтер'єр"

Як вибрати шпалери в спальню

Комбінування шпалер в інтер’єрі спальні не закінчується на поклеїти один вид за ліжко, другий на інші стіни. Все складніше і ми підготували фото поєднань шпалер в спальні з розбором від дизайнера.

Важливо підбирати оформлення відповідно до габаритів приміщення. Популярністю користуються однотонні варіанти. Комбінація декількох кольорів дозволяє розділити простір на зони. В інтер’єрах часто зустрічаються квіткові орнаменти, абстрактні принти. Вони можуть застосовуватися для кімнат, оформлених в різних стилях.

Темні широкі вироби не тільки спрощують роботу по їх наклейці, а й надають спальні тепло і затишок. Вибір оздоблювальних матеріалів залежить від смакових уподобань власників квартири. З огляду на характеристики різних типів, можна придбати відповідний вид для будь-якого приміщення.

Шпалери в спальню: широкий асортимент у "Ваш Інтер'єр"

Як вибирають шпалери

Виробництво шпалер поставлено на широку ногу. Вони відрізняються кольором, матеріалом, текстурою, способом обклеювання, але ці критерії далеко не єдині, які треба враховувати. Питання, як правильно вибрати шпалери для спальні, особливо хвилює тих, хто не зовсім визначився зі стилістикою, і тому не дуже чітко уявляє результат ремонту. Почати слід з вивчення наступних питань:

  1. Матеріал і пов’язані з ним властивості шпалер. Вони визначають функціональне призначення обробки.
  2. Геометрія і розмір спальні. Від них (а також від особливостей природного освітлення) залежить фактичне застосування шпалер, вибір кольору і малюнка.
  3. Стилістика інтер’єру. Тут варто враховувати, які оздоблювальні матеріали заплановані для підлоги і стелі, яка обрана меблі і текстиль.

Якщо ви вже визначилися з колірною палітрою, саме час подумати про те, який малюнок буде оптимальним. Справа не тільки в особистих уподобаннях; характер малюнка впливає на сприйняття кімнати, і це можна використовувати, щоб підкоригувати недоліки приміщення. Корисно пам’ятати про наступні особливості зображень на шпалерах:

  1. Малюнки з великими деталями мають неприємну для більшості приміщень властивість зменшувати їх розміри.
  2. Малюнок з переважно вертикальними елементами (наприклад, смугами) зробить стелю вище, але спальня буде здаватися менше.
  3. Горизонтальні малюнки діють на сприйняття протилежним чином: роблять приміщення ширше, але нижче.