Декоративні покриття для стін в Колір Буд

Декоративна штукатурка Капарол: відгуки, палітра кольорів

Caparol (Капарол) — це торговий знак, що поєднує підприємства з віковою історією. Компанія забезпечує постачання широкого спектру будівельних матеріалів по всій Європі. На сьогоднішній день — це один зі світових виробників лакофарбової продукції в Німеччині, має річний оборот, який дорівнює 1 млрд. Євро. Декоративна штукатурка та декоративні покриття для стін в Колір Буд, яку випускають підприємства під знаком Caparol, представлена ​​в дуже великому асортименті і є одним з найбільш затребуваних матеріалів для покриття стін.

Декоративні покриття для стін в Колір Буд

Асортимент продукції

Фарби Капарол випускаються в широкому асортименті і бувають наступних типів:

  • на основі акрилової;
  • дисперсійні;
  • полімерні;
  • силікатні;
  • на основі силоксанових смол.

Також існують спеціальні фарби, призначенням яких є усунення тріщин.

Фарби на основі акрилової

Акрилова фарба для стін може використовуватися як для внутрішніх робіт, так і для зовнішніх. Підходить для використання на заштукатурені, цементної, бетонної, оцинкованої поверхні, також для поверхневого нанесення на стеклообоях, деревині і жорсткому ПВХ. Акрилові фасадні фарби прекрасно захищають від вологи зовні, не пропускаючи при цьому пара. Застосовуються для зовнішніх робіт, фарбування приміщень з хорошою вентиляцією і акрилових штукатурок. Характеризуються легким нанесенням і доступною ціною. Основою будь-якої акрилової фарби є сополімери акрилатів. Висока адгезія робить матеріал стійким і міцним. Низька паропроникність допускає використання на цементних і бетонних поверхнях.

Декоративні покриття для стін в Колір Буд

Дисперсійні склади

Серед цієї серії продуктів варто виділити фарбу Caparol Muresko Plus, яка популярна за рахунок наявності безсумнівних переваг:

  • можливість використання в різних кліматичних умовах;
  • стійкість до вітру і опадів;
  • захист поверхні від проникнення вологи;
  • стійкість до УФ-випромінювання.

Матеріал може застосовуватися для гладкою і структурованої поверхні, відмінно поєднуючись з основами будь-якого типу. Витрата в середньому становить 200 мл на 1м2.

Фасадні фарби Capamix Muresko Plus дозволяють стінам дихати без скупчення вологи, що створює в приміщенні оптимальний і сприятливий мікроклімат.

На основі полімерних смол

Фарба Caparol на основі синтетичних смол — це відмінний варіант для поверхонь з невисокою міцністю, наприклад, фасаду з обсипається штукатуркою. Матеріал відрізняється високою адгезією, стійкістю до температурних перепадів, надійним захистом фасадного покриття. Фарба володіє вирівнює здатністю, середня витрата складає 200-250 мл на 1м2.

Серед даної продукції можна виділити фарбу Caparol Duparol і Dupa-Haftgrund. Перший варіант містить в своєму складі альгіцидними і фунгіцидні добавки, запобігає утворенню грибка і цвілі на поверхні. Другий варіант підходить в якості зміцнюючого покриття.