Вибираємо кращий новобуд в Житомирі

Ціна і умови покупки

Визначальну роль у виборі квартири грає ціна. Чи буде це квартира в центрі міста або на окраїні, будинок сегмента «преміум» або «економ» — все залежить від вашого бюджету. Вибрати кращу новобудову в Житомирі ви можете тут https://river-city.com.ua/.

Ціни на квартири в новобудові залежать від декількох факторів:

  1. Район міста. Чим центральніше і більш розвинуті район, тим вище ціни. Новобудови на околицях міста не так затребувані через свою віддаленість від інфраструктури, тому і ціни на них нижче. Зараз багато хто з забудовників таких районів приваблюють покупців екологічністю, роблячи акцент на віддаленості від доріг і забруднюють повітря підприємств.
  2. Тип будинку. Нерухомість в цегляному і монолітному будинках коштуватиме дорожче, ніж в панельному. Ціна залежить від якості будівництва, матеріалів, а також від сегмента, до якого будинок відноситься. «Економ-варіант» буде представлений у вигляді класичного панельного будинку без красивої обробки. «Стандарт» і «Комфорт» включать в себе кілька поліпшень по інфраструктурі, якості і зовнішньому вигляду будівлі. «Преміум» буде побудований з дорогих матеріалів, з дизайнерським фасадом та інтер’єром, додатковим облаштуванням ніби басейну на даху і терас в самих квартирах.
  3. Етап будівництва. Вартість квартир підвищується ближче до закінчення будівництва. Одна і та ж нерухомість може вирости в ціні на 15-20% з етапу котловану до етапу здачі квартир.
  4. Поверх і планування. Квартира з видом на парк буде коштувати дорожче, ніж така ж квартира з видом на двір. Як правило, найдорожчі квартири в будинку — вище 9 поверху. І, навпаки, за нижчою ціною продають квартири на 1-2 поверхах, оскільки у них немає гарного вигляду, а шуму з вулиці більше.

Вивчіть всі пропозиції ринку, щоб вибрати підходящий варіант по співвідношенню ваших вимог по житлу до ціни.

Ознайомтеся з умовами оплати і дізнайтеся, які варіанти можливі — повна передоплата, розстрочка, іпотека. Якщо ви розглядаєте лише іпотеку, то повинні дізнатися, чи акредитований даний забудовник у банків, де ви плануєте оформити іпотечне кредитування.

Дізнайтеся також про спеціальні акції — іноді, наприклад, дають невелику знижку за публікацію в соціальних мережах.

Порада! Щоб визначитися з ціною на квартиру:

  1. Вивчіть різні пропозиції ринку;
  2. Визначтеся, на якому етапі будівництва ви готові купити квартиру;
  3. Виберіть відповідний за ціною район, тип будинку, поверх і планування;
  4. Відразу дізнайтеся умови оплати нерухомості.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *