Недороге житло у Львові з цінами від забудовника

Українці й львів’яни, не дивлячись на те, що ціни зростають  на новобудови та поступове  здорожчання  нерухомості, так і не залишають надії придбати свою нерухомість.

Як купити квартиру в новобудові недорого і вигідно для гаманця

Як купити квартиру в новобудові недорого і вигідно для гаманця
Доходи громадян країни вже довгий час не ростуть, а за фактом просто знижуються. І навіть такі розвиток подій не зупиняють громадян вирішувати дуже важливе завдання — купити. Недороге житло у Львові з цінами від забудовника можна вибрати тут https://semycvit.com/.

Нижче ми надамо нашим читачам можливі варіанти вирішення цього складного завдання.

Недороге житло у Львові з цінами від забудовника

1. Попросіть знижку у забудовника

Не дивлячись на те, що тепер для покупки квартири необхідно використовувати ескроу-рахунки, а це, по суті, подорожчання собівартості будівництва для забудовника, знижки можуть пропонуватися забудовниками все рідше і рідше. Замість ранніх 7-10% знижки, зараз можна сподіватися на 2-5%. Якщо раніше знижка могла носити масовий характер і була навіть акційною, то зараз навіть знижку до 5% забудовники можуть надавати не всім. Часом така знижка від вартості квартири може пропонуватися індивідуально або при повній 100% оплаті житла, що купується. Крім того, що ви, з метою придбання квартири за меншою ціною за рахунок знижки, можете випросити приємніші для себе ціни, ви можете заощадити ще більше, якщо приведете доводи конкурентного пропозиції в іншого забудовника. Якщо вам пропонують лише 2% -у знижку, приведіть аргументи, що при рівнозначних умовах інший забудовник пропонує вам вже 4-6% знижки. Можливо, ваші аргументи будуть почуті і в результаті переговорів із залученням менеджерів продажів, ваша знижка все ж досягне 5% розміру.

Не зайвим буде і поспостерігати за тим, які акції діють у забудовників. Щоб збільшити продажі новобудов, забудовник може проводити обмежений час акції. Взявши участь в такій акції можна заощадити пристойну суму за рахунок пропозиції великого дисконту на придбану квартиру. Не варто ігнорувати і «зимові пропозиції» забудовників. Зараз якраз той самий випадок. Побачивши привабливу ціну неодмінно необхідно порівняти її з іншими пропозиціями і конкурентними пропозиціями на ринку.

2. Розгляньте альтернативи

Найчастіше, що б якомога швидше продати неходові і неліквідні квартири забудовник створює ілюзію того, що всі привабливі квартири вже розпродані, акцентуючи увагу лише на неходових позиціях. Тому краще попросити їх про те, щоб вони підшукали вам альтернативну квартиру. Це підтвердить вашу зацікавленість в покупці, а так само включення в «спеціальний закритий список покупців».

Буває і таке, що забудовник в першу чергу фокусує увагу покупців на неліквідних квартирах, виставляючи їх в самій верхній позиції сайту. Менша кількість відвідувачів буде шукати квартиру гортаючи численні сторінки до низу, в пошуках відповідного варіанту. Тому не полінуйтеся і погортайте сторінки. Можливо, переглядаючи сторінки сайту, ви самі зможете знайти гідну альтернативу початкового варіанта. Це може бути квартира на кілька поверхів нижче або вище, а так же виходом вікон не у двір як ви планували, а на протилежну сторону.

Недороге житло у Львові з цінами від забудовника

3. Час року зручне для покупки квартири

Якщо на ринку нерухомості затишшя, це спонукає забудовників залучати нових покупців. Для цього вони проводять акції і знижують ціни. Оскільки зниження активності покупців не вигідно для самого забудовника — ціни падають. Якщо ж зворотна ситуація і в офісах забудовника не проштовхнутися від тих, хто хоче купити квартиру — ціни ростуть. Низьким сезоном на ринку нерухомості вважається період після новорічних свят. Низький сезон може тривати аж до лютого місяця. Пожвавлення покупців починається вже з перших місяців весни і може бути 1-2 місяці. Влітку, в зв’язку з тим, що багато хто думає про відпустки і подорожах на море, активність знову падає. З року в рік ріелтори зауважують, що пожвавлення покупців відбувається в листопаді і грудні місяці. Тому враховуйте сезонність цін.

4. Купівля квартири на етапі котловану

Зараз багато забудовників будують будинки вже за новими правилами. Будівництво здійснюється не за рахунок коштів пайовиків, а за рахунок посередництва банку. Гроші пайовиків хоч формально і вкладаються в будівництво і самого забудовника, але передаються вже не йому, а вносяться на ескроу-рахунки. Свого роду це захист ваших інвестицій. У деяких випадках вигода від такого придбання може досягати і 10-15%.

5. Купити квартиру за пільговою іпотекою

Держава стимулює покупку новобудов молодими сім’ями. З цією метою існує навіть ціла державна програма, в рамках якої держава надає пільгову іпотеку тим сім’ям, де народилася друга і наступна дитина. Ставка в таких випадках може знижуватися до 6% річних.