Як утеплити вхідні двері? Гіпсокартон у Фенікс Центр

Процес утеплення вхідних дверей, за великим рахунком, не складний, тут головне визначитися, чого потрібно отримати в кінцевому підсумку. У тому випадку якщо потрібно усунути тільки протяги, то буде досить звичайних ущільнювачів, що продаються практично в будь-якому будівельному магазині або супермаркеті. Але якщо необхідно поліпшити теплоізоляцію вхідних дверей, то тут потрібні будуть різні утеплювачі і значні трудовитрати.

Види ущільнювачів

Насамперед потрібно розібратися з ущільнювачами, так як це найбільш простий спосіб утеплення вхідних дверей. На ринку сьогодні представлений величезний асортимент ущільнювачів, який починається від поролонових ущільнювачів, які використовуються для вікон, і закінчуючи більш дорогими гумовими. Так як поролон при частому відкриванні дверей буде обсипатися, то краще зупинити свій вибір на прокладці з гуми.

Існує багато типів таких ущільнювачів — призначених для різних щілин і дверей. Якщо ж двері зачиняються щільно, то можна придбати тонкий ущільнювач Р-образного типу, який усуне невеликі щілини. Однак якщо є великий зазор між дверною коробкою і полотном двері, то тут краще підійде товстий ущільнювач D-образного типу, здатний перекрити щілину товщиною до п’яти міліметрів. Ущільнювач закріплюється по всьому периметру полотна двері, або з того боку, де є щілини. Процес обклеювання дуже простий, завдяки тому, що на сучасних ущільнюючих одна сторона вже оброблена клейкою речовиною. Потрібно відзначити, що з часом ущільнювач може почати відклеюватися, в таких випадках його потрібно підклеїти або повністю замінити.

Як утеплити двері з металу

Зварні двері, виконані з куточків і одного металевого листа, як правило, мають порожнину з внутрішньої сторони. Процес утеплення таких дверей надзвичайно простий. Тут досить придбати відповідний утеплювач, наприклад, пінопласт або ж пінополістирол, нарізати його шматками потрібного розміру і прикріпити до полотна дверей. Зокрема, для закріплення можна застосовувати «рідкі цвяхи» або монтажну піну. Після того як утеплювач буде надійно прикріплений до полотна дверей, зверху можна прикріпити оббивний матеріалу або ламінований ДВП.

Все, що необхідно для цього — хороший утеплювач, який не вбирає вологу, а також морозостійкий клей. Природно, що прикріпити матеріал можна і за допомогою саморізів, проте описаний вище спосіб є найпростішим. У деяких випадках можна скористатися традиційним утепленням за допомогою дерматину і поролону. При цьому алгоритм дій залишається тим самим. Але такий варіант забезпечить меншу теплоізоляцію.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *