Лідер зі встановлення ГАРАЖНИХ ВОРІТ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Особливості воріт

В'їзд на територію повинен бути одночасно безпечним і зручним — це знає кожен! Але раніше особливість воріт не дозволяла домогтися оптимального поєднання. Людині доводилося чимось жертвувати: наприклад, стильна конструкція не могла забезпечити належної безпеки, а зручний варіант був неякісним. Однак зараз все змінилося докорінно: на ринку з'явилися варіанти, які дозволяють поєднувати все — зручність комфортний в'їзд і якість. Сьогодні Ви маєте можливість купити розсувні гаражні ворота, підйомну конструкцію або варіант з висуваються полотнами — саме про його особливості і піде мова трохи нижче.

Розподіл за принципом роботи

Ворота з відкатної конструкцією працюють досить просто: горизонтальні полотна зсуваються і висуваються в бік, відкриваючи тим самим шлях на територію. Головна перевага такого варіанту очевидно: він дозволяє значно економити простір. Наприклад, конструкцію можна встановити навіть на території з обмеженим простором.

Сьогодні розрізняють два види (за принципом роботи):

  1. Підвісні. Їх особливістю є той факт, що напрямна балка розташована зверху від полотна. Такий варіант актуальний в тому випадку, якщо Ви вирішили поміняти ворота, але при цьому в'їзд залишити колишнім. Зручність і функціональність такої конструкції очевидна!
  2. Консольні. Тут, навпаки, напрямна балка розташована внизу. Жорсткі опорні ролики дозволяють полотну переміщатися вліво і вправо, відкриваючи або закриваючи в'їзд на територію.

Відмінні особливості

Головною відмінною рисою відкатної конструкції є той факт, що полотна переміщаються по горизонталі завдяки спеціальних рейках. Тобто ворота не розчиняються і не піднімаються, що, як було зазначено вище, дозволяє людині економити простір.

Також можна виділити і інші відмінні риси:

  1. Такі ворота використовуються всюди! Їх встановлюють на промислових підприємствах, житлових комплексах або стоянках, де постійно проїжджають в числі іншого і габаритні транспорти. Крім того, їх використовують і в приватних будинках і дачах.
  2. Каркасне будова дозволяє створити абсолютно будь-який стиль: тобто Ви можете вибрати ворота з звичайною гратами, а можете замовити варіант з дерев'яною обробкою і малюнком.
  3. Висока міцність, надійність і довговічність. Однак щоб конструкція дійсно радувала хазяїна території цими якостями, необхідно, щоб виготовлення воріт здійснювали професіонали своєї справи — досвідчені фахівці солідної компанії.

Ще однією важливою відмінністю є сильна залежність від правильного виготовлення фундаменту. Тому така справа не можна довіряти першій-ліпшій фірмі! Професійна компанія проведе роботу згідно з усіма вимогами: наприклад, при необхідності здійснити додаткові геодезичні вимірювання. Їх працівники враховують кожен нюанс, включаючи тип ґрунту, особливості клімату і інші фактори.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *