Як зробити вуличний рукомийник. Ідеї та схеми

Наявність водопроводу на дачі можуть дозволити собі далеко не всі власники заміських будинків. Але це необхідна річ, завдяки якій можна своєчасно помити овочі, посуд, та й взагалі обполоснутися після фізичної роботи. Відмінним варіантом є встановлення переносного умивальника, так як його можна розмістити у будь-якому місці.

Як зробити вуличний рукомийник. Ідеї та схеми

Виробники пропонують нашій увазі умивальники, обладнані спеціальною тумбою і максимальним підігрівом. Останній вид здатний заміняти водопровідну систему. Вже сьогодні ви можете придбати будь-який умивальник за стабільною ціною. Потрібно відзначити, що незамінний варіант для заміського будинку — рукомийник з нержавіючої сталі, адже йому властива надійність та довгострокова служба. Якщо умивальник виготовлений з пластикового матеріалу, то довго він не прослужить.

Як зробити вуличний рукомийник. Ідеї та схеми

Дачні умивальники на вулицю

Умивальники часто реалізують без вбудованої тумби. Вони являють собою підвісну конструкцію у вигляді звичайних наливних умивальників. Цей тип дуже легко виготовляється, а підвішують його до вертикальних поверхонь. В першу чергу він призначений для тих цілей, щоб помити руки і посуд. Заливається туди рідина ручним способом.

Умивальник з вбудованою тумбою вважається найбільш солідним пристроєм. Вони бувають зі спеціальним підігрівом.

Як зробити вуличний рукомийник. Ідеї та схеми

Безумовно, є дуже багато місць, де можна встановити рукомийник. Але саме Вам вибирати, де йому знаходитися, конкретно в будинку або на вулиці. В будинку здійснити установку набагато проблематичніше, так як тут потрібно попрацювати з каналізаційною системою. Але в зимовий час рукомийник дуже знадобиться в приміщенні. Також рішенням проблеми стане встановлення компактного умивальника, який можна переносити в будинок, а влітку ставити у дворі.

Якісна установка умивальника безпосередньо залежить від матеріалу, з якого він виготовлений. Умивальники з дерев\’яного матеріалу рекомендується вбудовувати виключно вдома.

Як зробити вуличний рукомийник. Ідеї та схеми

Пристрій наливного умивальника – один з найбільш простих варіантів. Його можна придбати в будівельному магазині у великому асортименті. Він характеризується наявністю кришки і спеціальним типом ємності. Водою пристрій наповнюється виключно з допомогою ручного способу.

Як зробити вуличний рукомийник. Ідеї та схеми

Даний умивальник виготовляють з різного спектру матеріалів, однак найчастіше використовується пластик. Підвісний умивальник бажано розташувати в будь-якому необхідному просторі. Для інсталяційного процесу потрібно вертикальна поверхня.
Умивальник без вбудованої тумби –це пристрій з пластикового матеріалу з бочковидною формою, з притискним носиком. Кріпити його сприятливіші на дошки і стіни. Внизу нього ставляться відра для забрудненої рідини . Воду набирають власноруч.

Як зробити вуличний рукомийник. Ідеї та схеми

Умивальник овального типу виготовляється з оцинкованої сталі. Однак він дуже мало служить. Умивальник-мойдодир-це підвісний умивальник з металевою або пластиковою раковиною. Більш дорогі моделі мають дзеркало. Також вони оснащені полицею. Зберігають їх в будь-якому необхідному місці. Однак у такого типу рукомийника досить велика вага.

Категорично заборонено ставити тумбу на вулицю, виготовлену з фанери. Вона може отримати дефект через атмосферні опади і коливання температурного режиму.

Як зробити вуличний рукомийник. Ідеї та схеми

Досить популярною вважається дерев\’яна тумба з підігрівом. Для двору відмінно підходить тумба з кольоровим металом.

Характерною відмітнністю умивальника з підігрівом вважається ємність, якій властиво швидко підігрівати воду. Ви можете самостійно підтримувати потрібний температурний режим від тридцяти до сімдесяти градусів. Ємність, об\’ємом до двадцяти літрів, виготовляється з пластикового матеріалу. Біля умивальників, які перебувають у продажу, висота складає півтора метри.

Як зробити вуличний рукомийник. Ідеї та схеми

Відмінним дачним варіантом вважаються підвісні рукомийники на стійках. При активному натисканні на металеву перекладину, ріжки здатні залісзти в грунт. Стійка для даних умивальників виконується власноручно. Для цієї мети потрібно професійна болгарка, пристрій для зварювальних робіт.

Не забудьте про сталеві труби. Також знадобиться кілька опірних пристроїв, які мають відстань до двадцяти п\’яти сантиметрів. Для початку заміряйте і відріжте чітку довжину труб. Кінцеві підстави труб зрізаються під чітким кутом, щоб вони могли добре встромлятися в земельну поверхню. Далі сміливо займайтеся відрізанням верхньої планки і нижньої перемички. До них буде кріпитися потенційний умивальник. У підсумку до опори приварюється верхня планка і перемичка. Крім труб можна взяти сталевий куточок діаметром двадцять п\’ять на двадцять п\’ять міліметрів.

Як зробити вуличний рукомийник. Ідеї та схеми

Для миття рук необхідно зробити пристосування із пластику. Пляшка повинна мати обсяг не менше п\’яти літрів. Зріжте дно, переверніть його, закріпіть на дріт до міцного дерева.