Як зробити квітку кусудама

Орігамі
займає важливе місце в японській культурі, тому умільці постійно
придумують складні композиції з паперу, які потім об\’єднують в кулі і
оригінальні квіти.
Якщо
вас цікавить кусадамі для початківців квіти схеми, то уважно читайте цю
статтю, дивіться фото готових робіт, надихайтеся і пробуйте.
Навіть новачки своїми руками зможуть зробити красиві квіти з паперу.
Техніка та схеми виконання класичних модулів кусудама

Найпростіші фігурки в техніці кусудама можна зробити всього за кілька хвилин. Схеми зрозумілі навіть новачкам, а якщо ви пофантазіруете, то навіть з класичного модуля зможете зробити креативну саморобку.

Як зробити квітку кусудама

З паперу для орігамі або офісної кольорового паперу вам необхідно вирізати шість квадратів однакового розміру. Після цього можна приступити до покрокового виконання кусудамі для початківців по схемі.

    Складіть квадратик спочатку два рази навпіл, потім розгорніть і складіть по діагоналі. У вас повинні бути чітко виражені згини, які в подальшому будуть підказувати, які виконати потрібно кроки.
    
Візьміть зверху квадратик і натисніть не його так з усіх боків, щоб вийшла чотирикутна об\’ємна зірка. За допомогою зубочистки ви можете спробувати закрутити краю і надати фігурці оригінальну форму. Використовуйте її як декор або для виготовлення квітів. Щоб фігурка тримала форму, її склеюють пва.

Як зробити квітку кусудама

Ще один варіант — зробити окремі модулі по схемі для квітки кусадамі. Для цього вам потрібно також скласти квадратик кілька разів. Після цього складіть його трикутником і нижні кути загніть наверх до центру. Чи не помилитися в етапах роботи початківцям допоможуть схеми.

Як зробити квітку кусудама

Потім потрібно куточки розігнути і розпрямити так, щоб вийшли чотирикутники з двох сторін як на схемі. Сховайте гострі куточки і зігніть трикутники навпіл і всередину. Залишилося скласти деталь як на фото і у вас вийде один модуль для квітки. Зробіть з решти квадратів ще п\’ять заготовок, а потім склейте їх в одну квітку. Перевага такої модульної вироби в тому, що її можна закріпити на одному стеблі і зробити незвичайний букет.

Як зробити квітку кусудама

Взагалі кусадамі — це куляста фігурка, тому в Японії модулі використовують для виготовлення куль. У давнину в кулі кусадамі поміщали лікувальні трави, які видавали приємний аромат над ліжком хворого. Сьогодні кусадамі використовується в якості оригінальної вироби з паперу для прикраси інтер\’єру. Ви можете використовувати кулі або квіти для прикраси дитячого свята або іншого заходу. Кусадамі — хороша альтернатива дорогим подарункам, що зберігає теплоту і любов дарувальника.

Як зробити квітку кусудама

Тепер можете освоїти техніку кусудамі для початківців самостійно або разом зі своїми дітьми. Робота
з папером позитивно впливає на розвиток дрібної моторики рук, а також
дозволяє в повній мірі реалізувати творчі способсності.
Схеми кольорів і куль допоможуть вам навчитися новому виду орігамі і створювати справжні шедеври з паперу своїми руками.
 
Читати також: