Як зробити свій будинок затишніше

Будинок — це місце, куди хочеться весь час повернутися. Нікому не накажеш жити по якихось стандартам, в ногу з часом або за іншими ярликами. Так створений світ, що всі люди різні, відповідно у кожного свої смаки, уподобання. Хтось любить хай тек, кому — навпаки подобається жити в оточенні антикваріату, кому-то ще що-небудь. Але головне, щоб людині подобалося те житло, де він буде відчувати себе вдома, тобто де буде тепло і затишно, де буде душевно комфортно і легко. Всі ми намагаємося звити своє гніздечко так, щоб було приємно повертатися з роботи, запрошувати друзів, відпочивати з родичами. Часто в рутині ми втрачаємо відчуття життя, перестаємо звертати увагу на навколишні речі. У цей час може напасти депресія або тимчасовий застій.

Щоб цього не допустити, потрібно в один день набратися сил і сказати собі: «Досить! Потрібно щось міняти! ». Звичайно ж, найголовніше для нас це оточення, де ми знаходимося, тому можна починати з перебудови будинку або просто зробити в ньому деякі корективи, щоб додати в нього затишок. Зміни корисні для психічного стану людини, ми починаємо життя, ніби з нового рядка. Щоб довго не засиджуватися над створенням ідей змін вашого вогнища, скористайтеся наступними порадами і приступайте до дій! По закінченню — успіх забезпечений!

1. Почати необхідно з найголовнішого в будинку, з аромату, присутньому в будинку. Часто відкладається в нашій пам\’яті прекрасні спогади про, наприклад, запах свіжоспечених ватрушек в булочній або запаху парфумів в дорогому, елітному магазині. Завжди хочеться повернутися в це місце ще раз, щоб знову викликати ті відчуття. Так повинно бути і з вашим гніздечком, щоб хотілося туди приходити. Для цього можна скористатися старим перевіреним способом — використовувати адсорбенти, які поглинають всі неприємні запахи. Хто любить, можна встановити аерозолі з ненав\’язливими, більш природними запахами. Неприємний запах, що доносився з холодильника, можна теж запобігти за допомогою активованого вугілля або харчової соди.

2. Якщо в приміщенні відчувається дискомфорт, тоді дана колірна гамма не підходить до душевного стану людини. Природно основоположні інтер\’єру — це стіни. Перше, що можна змінити, це переклеїти шпалери або пофарбувати стіни в інший колір, переважно вибираючи більш спокійні тони. Але зовсім не обов\’язково таїти для цього великий ремонт, можна всього лише поміняти фіранки, додати аксесуари іншого кольору, щоб перенести увагу на інші предмети.

3. Завжди хочеться в закритому приміщення більше повітря. Для цього можна вдома розвести великі рослини, встановити акваріум, так як зелень і вода очищують кисень, навіть візуально в кімнаті з\’явиться життя.

4. Усілякі дрібнички, які купувалися під час важливих подій, а тепер зберігаються в дальніх коробках з написом «мотлох», можна знайти застосування і розмістити їх на полицях, стінах або виділити окреме місце. Також можна зробити колажі зі старих фотографій і обробити їх самостійно старим намистом, камінням або іншим матеріалом. Подібні речі виглядають дуже мило і привабливо, а також робитимуть вас щасливішими, нагадуючи позитивні моменти з вашого життя.

5. Саме стомлююче для всіх заняття — перебрати речову шафу. Як би нам не хотілося, але все-таки періодично необхідно здійснювати там ревізію. Не потрібно жаліти старі, зношені речі, які ви вже все одно не одягнете. Позбудьтеся від них, віддайте бідним або спорудити притулок для бездомних тварин, вам користь і їм приємно. Чим більше речей збирається в будинку, тим більше повітря вони з\’їдають.

Перераховане вище — це всього лише поради, підказки, але зовсім не стандарти, до яких ви повинні дотримуватися. Ви самі будівельники свого щастя, так будуйте ж його, але не забувайте, що воно починається саме вдома.