Як зробити троянди з чайних пакетиків

Якщо ви любите чай, не поспішайте викидати пакетики. Виявляється, що вони можуть стати відмінним матеріалом для виготовлення оригінальних виробів своїми руками. Перед тим як приступити до виготовлення виробів, вам доведеться запастися використаними пакетиками заздалегідь. Деякі умільці просять допомогти навіть знайомих. Поки ви будете робити заготовки, прочитайте в цій статті як зробити трояндочки з чайних пакетиків.

Винтажні троянди з чайних пакетиків

Пакетики потрібно акуратно розгорнути і звільнити їх від заварки. Не переживайте, якщо гранули чаю все одно залишаються, коли поверхня паперу висохне, ви їх зможете просто витрусити Розгорнуті пакетики можна помити під водою, але враховуйте, що при цьому змивається насичений колір чаю. Для того щоб зробити винтажні трояндочки, підійдуть пакети і від чорного чаю, а от для ніжних і природних квіточок доведеться знайти пакетики від каркаде.

Як зробити троянди з чайних пакетиків

Матеріали:
— Ножиці;
— Пакетики з під чаю;
— Дріт;
— Стрічки;
— Матеріали для декору.

Після того як пакетики висохли, розріжте їх на однакові смужки. Кожну смужку будете згортати окремо і у вас з одного пакетика отримається чотири маленькі троянди. Спочатку вам потрібно буде зігнути край смужки під кутом 45 градусів, щоб не було видно краю. Після цього поступово згортайте смужку, надаючи їй форму троянди. Знизу у вас повинна залишитися невелика стеблинка.

Як зробити троянди з чайних пакетиків

{PAGEBREAK}
Зробіть багато таких заготовок і потім використовуйте їх для декору різних предметів або створення креативних вантажних композицій. Оригінально виглядатимуть букетики з таких чайних трояндочок. Для цього можете взяти відрізок мережива, вкласти в нього троянди і зав\’язати стрічкою. Використовувати такі троянди зручно для декору рамки для фото або мініатюрних подарунків.

Як зробити троянди з чайних пакетиків

Є й інші способи виготовлення троянд з чайних пакетиків. Наприклад, можна повністю висушити і випрямити пакетик, потім скласти його гармошкою в три рази, а потім навпіл.

Як зробити троянди з чайних пакетиків

Це робиться для того, щоб вирізати однакові пелюстки. Після цього можете приступити до вирізання. У вас повинні вийти три заготовки-смужки з пелюстками.

Перша пелюстка складається в трубочку, а потім далі обмотуйте його іншими пелюстками і формуйте троянду. Потім прикладайте наступну смужку з пелюстками. Таким чином, з одного пакетика повинно вийти одна троянда. Знизу троянда зав\’язується ниткою або дротом. Зріжте гостру підставу квітки, щоб її зручно було приклеїти до якоїсь поверхні. Використовуйте і такі троянди з пакетиків для декору.
{PAGEBREAK}
Тепер ви можете використовувати для рукоділля навіть на перший погляд непотрібні речі. З чайних пакетиків своїми руками вийдуть оригінальні предмети декору і красиві квіти.