Як схуднути без дієт та фізичних вправ » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як схуднути без дієт та фізичних вправ

Як схуднути без дієт та фізичних вправ

Чомусь багато хто переконаний, що схуднути без регулярних фізичних навантажень і тяжких дієт неможливо. Однак, це твердження вже давно застаріло. Сучасні засоби для схуднення розробляються на основі натуральних компонентів, які з'єднуються таким чином, щоб знищувати зайву вагу і очищати організм від шлаків і токсинів. Для того, щоб схуднути вийшло навіть у самих ледачих, недавно було розроблено новий засіб, що діє на клітинному рівні на організм і перезапускає обмін речовин. Ніхто не заперечує, що змінюватися дуже складно, але і мета цього заслуговує. Згідно з опитуваннями громадської думки, худі люди на 30% відчувають себе щасливіше повних і майже вполовину здоровіше. Хіба не хочемо ми бути щасливими і здоровими? Відповівши на це питання позитивно, ми визнаємо, що готові до змін у власному ставленні до життя. Після цього потрібно придбати засіб для схуднення, який найбільш оптимально допоможе позбавитися від зайвої ваги. Наприклад, є відмінний препарат, розроблений на натуральній основі під назвою "Рідкий каштан", що завоював останнім часом небачену популярність і який є відмінним помічником для тих, хто вирішив повернути стрункість фігури і здоров'я організму.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Дієтологи радять

Багато провідних лікарів - дієтологів оцінили Рідкий каштан і з готовністю відгукнулися на прохання прокоментувати його особливості.

Андрєєв А.А. Дієтолог-ендокринолог (Досвід роботи близько 25 років):

Рідкий каштан відмінно спалює жири і настільки прискорює процеси метаболізму, що схуднення відбувається дуже швидко. Фактично обмін речовин дорослої людини під впливом рідкого каштана стає таким же активним, як у дитини. І що дуже важливо - клінічні випробування довели абсолютну нешкідливість цього засобу.

Ракитянская Є.П. Лікар-дієтолог (Досвід роботи: 15 років):

На моїх пацієнток Рідкий каштан справив дуже хороше враження. Найбільший ефект відзначили жінки старше 35 років. Вони раніше страждали від того, що заняття спортом і дієти перестали приносити результат, а після початку прийому рідкого каштана, у них вийшло розлучитися з надокучливими 7-10 кг.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Науменко С.А. Лікар-ендокринолог (Досвід роботи: більше 10 років):

Те, що Рідкий каштан допомагає швидко схуднути знають всі мої пацієнти. Багато з них висловлювали побоювання, що після схуднення вони боятимуться знову починати набір ваги. Однак їхні побоювання не виправдалися, тому що це засіб омолоджує організм, в результаті чого процес обміну речовин налагоджується і для того, щоб набрати вагу вам доведеться посилено харчуватися шкідливими продуктами протягом декількох років. Раніше я і сам не думав, що зможу підтвердити існування засобу, що дозволяє скинути більше 10 кг ваги в місяць і прибирати зайвий об'єм.

Низькокалорійний знищувач об'єму


Каштан - це сорт горіха, який вважається найбільш низькокалорійним, що корисно взяти на замітку. Каштани можна готувати і подавати в якості ситного гарніру, а можна їсти просто в чистому вигляді, при цьому шкоди для організму не буде.

Рідкий каштан підсилює імунітет і знищує жирові відкладення на клітинному рівні; виводить жир з організму природним шляхом, збільшуючи природні витрати енергії і прискорює обмін речовин; відновлює життєві сили; очищає тіло від шлаків, відновлює оптимальний баланс речовин в організмі; стимулює фізичну активність; знижує апетит і сприяє правильному засвоєнню їжі, нормалізує травлення; підвищує тонус організму і витривалість.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

У 2014 році було проведено дослідження в Стокгольмському університеті, в якому взяло участь понад 250 добровольців, охочих розлучитися із зайвою вагою. Одні з них протягом трьох тижнів активно займалися спортом, інші через день робили вправи, а треті взагалі вели звичайний спосіб життя з мінімальною витратою сил. Але всі три групи приймали щодня рідкий каштан. В результаті навіть представники третьої групи змогли схуднути на 2-3 кг, а люди, що займаються спортом, скинули до 10 кг.

Ефект схуднення буде відбуватися по наростаючій: тобто за перші два тижні ви не відчуєте втрати в 10-12 кг, але при цьому будуть йти об'єми, а в наступні два тижні буде різко знижуватися вага. В цьому і плюс схуднення на рідкому каштан: у вас спочатку йдуть об'єми, а потім і вага.

Приймати засіб потрібно так: по половині чайної ложки в день регулярно (тобто кожен день). Оскільки цей продукт є універсальним, ви з легкістю можете додавати його в ваші улюблені соки, каші, йогурти і т.д .. Якщо ви робите все правильно, то за перші два тижні втратите від 8-10 см в обсягах, 5-7 кг в вазі. А за наступні два тижні ви зможете гарантовано схуднути від 10-15 кг. Спробуйте рідкий каштан і відчуєте його дію на собі.

Рідкий каштан можна придбати на офіційному сайті постачальника. Остерігайтеся підробок!

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як схуднути без дієт та фізичних вправ
27-08-2016
Кулькість читачів: 1433