Заморожені напівфабрикати для сім’ї, для дітей

Ось лише кілька прикладів дуже простих та смачних домашніх напівфабрикатів. Ви можете спробувати ці рецепти чи придумати свої власні! Для приготування вам доведеться купити в магазині приблизно кілограм свинячої шийки, пару кіло яловичини або телятини без кісток та інше м’ясо (ту ж свинину) для котлет.

Заморожені напівфабрикати для сім'ї, для дітей

Яловичину та частину свинини на котлети відправте в м’ясорубку разом із цибулею, булкою, сіллю та спеціями. З фаршу, що вийшов, можна наліпити тефтельки і котлети. Розкладіть їх на обробній дошці, попередньо загорнутій у звичайний пакет. Тепер викладіть на пакет свої заготовки та сміливо відправляйте їх у морозилку! Після того як тефтельки замерзнуть, просто виверніть пакет — і всі напівфабрикати виявляться всередині і при цьому не злипнуться. Тепер у вас є відмінний запас на будь-який випадок життя: менші тефтельки можна класти в суп або тушкувати з овочами в мультиварці, а котлети запікати або смажити. Приготуйте їх так, як люблять домашні!

Заморожені напівфабрикати для сім'ї, для дітей

З приготуванням свинячої шийки все ще простіше: наріжте її на порційні шматки (приблизно 1,5 см завтовшки), злегка відбийте з кожного боку і покладіть один на одного, прокладаючи поліетилен або харчову плівку між шарами. Тепер усю пірамідку відправте на заморожування. Такі готові стейки чудово підходять для дорослих. Просто покладіть НЕрозморожений стейк на сковорідку. А поки що м’ясо готується, у вас є кілька хвилин, щоб нарізати овочі для салату. Обсмажте стейк по 7-10 хвилин з кожної сторони до рум’яної скоринки і кличте всіх до столу!