Лікування катаракти у Полтаві

Катаракта ока: операція з видалення та лікування лазером

Катаракта – одне з найпоширеніших офтальмологічних захворювань серед людей похилого віку. Ця хвороба пов'язана з частковим або повним помутнінням кришталика, внаслідок чого в око потрапляє лише невелика частина світлових променів, і людина починає бачити розмито та нечітко. Очна катаракта має властивість прогресувати з віком: люди старше 50 років область помутніння може постійно збільшуватися, і зір буде знижуватися дедалі швидше. Лікування катаракти у Полтаві доступне у клiнiки Svitoglyad.

Фемтосекундний лазер автоматизує виконання складних етапів катаракту лікування, що традиційно виконуються вручну:

  • рогівкові розрізи;
  • передній капсулорексіс;
  • лазерну факофрагментацію.

Застосування фемтосекундного лазера дозволяє отримати практично ідеальний розріз рогівки за індивідуально заданими для кожного пацієнта параметрами. Висока точність розрізу, що автоматично виконується лазером, сприяє його ідеальній герметичності після операції, якнайшвидшому післяопераційному загоєнню і перешкоджає виникненню ускладнень.

Розтин передньої капсули кришталика (передній капсулорексис) при застосуванні фемтосекундного лазера виконується також автоматично з ідеальною точністю, що особливо важливо при використанні мультифокальних ІОЛ преміум-класу.

Лазерне дроблення ядра кришталика дозволяє суттєво скоротити використання ультразвуку в ході катаракту операції, що дозволяє знизити навантаження на рогівку та зменшує ризик розвитку рогівкових ускладнень, особливо при наявній дистрофії рогівки.

Ультразвукова факоемульсифікація

Катаракта лікування — сучасна методика ультразвукова факоемульсифікація — видалення каламутного кришталика з імплантацією замість нього штучної інтраокулярної лінзи. У ході операції застосовується місцева краплинна анестезія, яка легко переноситься пацієнтами будь-якого віку та не навантажує серцево-судинну систему.

Відкладати лікування катаракти дуже небезпечно, оскільки в запущених випадках набряклий кришталик займає вже більшу частину передньої очної камери, і нормальний відтік внутрішньоочної рідини порушується. Це викликає серйозне ускладнення катаракти – вторинну глаукому. Таким чином, без вчасного хірургічного втручання зір можна втратити безповоротно.

Основні симптоми катаракти

Симптоми катаракти Катаракта обов'язково пов'язана із затуманенням зору, коли людина бачить навколишній світ ніби через водоспад або запотіле скло. Коли катаракта «дозріває», колір зіниці з чорного перетворюється на білий.

Типи катаракти

Найпоширеніший тип катаракти – віковий (старечий). Однак очна катаракта може зустрічатися не лише у людей, старших за 50 років.

Фахівці виділяють вроджену катаракту та катаракту набуту, причинами якої можуть бути травми, ускладнення після хвороб та променева дія.

Катаракта – захворювання, яке виявляє лікар-офтальмолог під час огляду. Основна методика виявлення катаракти – це огляд очі лікарем-фахівцем у щілинну лампу.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *