Центри Лор та Стоматологічної томографії

Така відповідальна діагностична процедура, як КТ зубів, повинна проводитися тільки на найсучаснішому обладнанні та під наглядом досвідчених спеціалістів. Наша стоматологія надає пацієнтам послуги висококваліфікованих лікарів, які працюють на інноваційних апаратах та можуть з максимальною точністю вказати на проблему, яка помітна на знімку. Це дозволяє усунути її в найкоротші терміни швидко та безболісно для клієнта, якщо вона виявлена ​​на ранній стадії.

Як правило, комп'ютерна томографія зуба призначається тоді, коли лікар не може поставити діагноз і вирішує провести додаткове дослідження. Ця процедура вважається найпрогресивнішим діагностичним методом, оскільки дає можливість отримати тривимірне зображення ротової порожнини пацієнта, на якому буде видно найменшу патологію. Завiтайте у Центр Лор та Стоматологічної томографії point-3d.com.ua.

Центри Лор та Стоматологічної томографії

У яких випадках слід робити знімок КТ

Слід відразу сказати, що тривимірний знімок зубощелепної системи потрібен далеко не у всіх випадках, оскільки досвідчені лікарі нашої клініки призначають його лише тоді, коли є реальна потреба. Зробити КТ зубів можна при звичайному відвідуванні центру — це швидка і безболісна процедура, яка, проте, супроводжується невеликим випромінюванням. По можливості наші лікарі намагаються обійтися рентгеном, але бувають ситуації, в яких не обійтися без більш прогресивного методу:

 1. Серйозні травми щелепи до переломів.
 2. Неправильний розвиток зубів.
 3. Підготовка пацієнта до операції на щелепі.
 4. Імплантація чи пластична операція.
 5. Запалення тканин навколо кореня зуба або поява тріщин у корені.
 6. Наявність новоутворення у щелепній зоні.

Центри Лор та Стоматологічної томографії

Комп'ютерна 3D томографія зубів – ефективний метод виявлення будь-яких механічних пошкоджень: переломів, тріщин, новоутворень та інших. Процедура абсолютно безпечна для клієнтів, але є протипоказання, які варто обов'язково враховувати:

 1. Вагітність та годування груддю.
 2. Алергічна реакція на контрастну речовину.
 3. Клаустрофобія. Якщо хвороба не в занедбаній формі, людина може взяти себе в руки та заспокоїтися. Іноді лікарі пропонують прийняти седативні засоби перед процедурою.
 4. Маленькі діти.
 5. Цукровий діабет чи ниркові захворювання.

В інших випадках комп'ютерна томографія зуба буде проведена швидко і без будь-яких складнощів.