Вініри — ярлик до ідеальної усмішці?

Запишіться на прийом до одного з наших талановитих стоматологів https://dentist.kh.ua/ в Харкові сьогодні, щоб обговорити свої потреби в гігієні порожнини рота.

Вініри існують вже більше 90 років, і їх часто називають секретом Голлівуду бездоганною усмішки. Не все так просто … Ось чому.

Вініри - ярлик до ідеальної усмішці?

Що таке вініри?

Вініри схожі на накладні нігті в тому сенсі, що вони являють собою ідеальний шар, що прикріплюється до передньої поверхні ваших природних зубів. Точно так же вініри можуть дати вам фантастичні результати, які інакше були б неможливі!

Вініри використовуються для поліпшення зовнішнього вигляду знебарвленого зубів, нерівномірного вирівнювання, нерівномірного відстані і зубів зі сколами і тріщинами. Вони не тільки поліпшать зовнішній вигляд вашої посмішки, але і зроблять її сильніше!

Оскільки ми робимо вініри з дуже міцного і дуже міцного фарфору, вініри в кінцевому підсумку будуть дуже міцними. Фарфор може надати багатьом людям відтінок старих чайних чашок, які ваші бабуся і дідусь ніколи не дозволяли використовувати в дитинстві, але цей керамічний матеріал обраний тому, що це дуже міцний і міцний матеріал. Ви навіть можете зробити ножі з порцеляни!

Матеріал може мати відтінок, відповідний вашим оточуючим зубам, або більш яскравий і білий відтінок, щоб поліпшити вашу посмішку. Фарфор відмінно чинить опір появі плям і, ймовірно, збереже їх колір протягом багатьох років.

Звичайно, це не означає, що ви можете перестати чистити зуби. Так як вони просто прикріплені до передньої частини зубів — передній стороні — ви повинні продовжувати доглядати за зубами і винирами, як і раніше: правильно чистити зуби два рази в день і користуватися зубною ниткою як зазвичай.

При правильному догляді ваші зубні вініри можуть прослужити 10 і більше років, перш ніж їх буде потрібно замінити або відремонтувати.

Стоматологічні вініри — це здорово, але вони не завжди є підходящим методом лікування! Наприклад, їх не можна ставити на нездорові зуби. Вони також можуть не підходити для сильно пломбувальних зубів, і в цьому випадку зубна коронка може бути кращим варіантом.

Незважаючи на невеликий розмір, існує також ризик того, що шпон може зламатися, потріскатися або повністю відшаруватися. Це трапляється рідко, але ризик може бути збільшений, якщо вкусити тверді предмети, наприклад кубики льоду.

Також варто відзначити, що отримання вінірів — незворотний процес. Їх потрібно накласти на здорову емаль, а для того, щоб винир помістився в роті, необхідно зняти тонкий шар існуючої емалі. Емаль не відновлюється — після того, як вона була обрізана, форма і розмір основного зуба назавжди залишаться незмінними.

Вініри - ярлик до ідеальної усмішці?

Процес: керамічні вініри від початку до кінця

Процес отримання вінірів починається з консультації, тому що важливо, щоб пацієнт знав, що нам потрібно робити. Відбитки також можуть бути зняті на першому прийомі. Вони будуть відправлені в професійну лабораторію, де виготовлять порцелянові вініри.

З відповідних зубів видаляється тонкий шар емалі, щоб звільнити місце для керамічних вінірів. Шпон приміряється, щоб перевірити колір і підгонку. Якщо він ідеальний, він приклеюється до поверхні зуба.

Для одних цей процес може зажадати двох зустрічей, в той час як для інших може знадобитися більше двох зустрічей. Це варіюється від випадку до випадку.