Як зробити зуби здоровими? Рецепт для дуже зайнятих людей

У Середньовіччі карієс вважався привілеєм багатіїв. Тільки дуже забезпечені люди могли дозволити собі цукор і шоколад. Сьогодні це здається неймовірним, але кілька століть тому придворні красуні вихвалялися один перед одним … дірками в зубах! Сьогодні ми вибираємо здоровий спосіб життя і, як наслідок, підтягнуту фігуру і білосніжну усмішку.

Тим більше що недоглянуті зуби і ясна не тільки виглядають не привабливо, але і викликають різні захворювання внутрішніх органів людини. А все через бактерій, які «живуть» в нашій порожнині рота. Якщо їх не видаляти регулярно, вони руйнують емаль зубів і м\’які тканини, призводячи до карієсу і хвороб ясен.

Що робити людям, охочим піклуватися про збереження своїх зубів які живуть в сучасних мегаполісах? Займатися збором трав і створенням засобів по догляду за зубами своїми руками дуже проблематично, якщо вріхувати насиченість життя сучасної людини. Що можна порекомендувати в такому випадку?

1. Знизьте вживання вуглеводів

{PAGEBREAK}
Вуглеводи — улюблена їжа бактерій. Мікроби розкладають вуглеводи шляхом бродіння і гниття. «Добре харчуючись» солодощами, бактерії активно розмножуються і створюють зубний наліт, який у декілька разів підсилює дію кислот.

2. Гризіть сиру морквину

За допомогою сирої морквини зуби відмінно очищаються від утвореного бактеріями зубного нальоту, який руйнує емаль зуба.

3. Ходіть на бізнес-ланч в японський ресторан а не в Мак-Дональдс

В японській кухні присутній ефективний протикарієсний засіб — васабі. Цей гострий японський хрін перешкоджає росту колоній бактерій.

4. Доглядайте за зубами за допомогою системи «Зубна паста + зубна щітка + ополіскувач порожнини рота»

Під час вашого щоденного догляду за зубами — вранці і ввечері — використовувати потрібно всі три елементи. Спочатку зуби необхідно чистити протягом як мінімум трьох хвилин, а потім використовувати ополіскувач. Зубна паста і щітка видаляють залишки їжі, знижують утворення зубного нальоту і дозволяють позбутися від бактерій порожнини рота.
{PAGEBREAK}
А ополіскувач завдяки в рідкій формі вимиває залишки їжі з важкодоступних місць між зубами.

І, що не менш важливо, — деякі з сучасних ополіскувачів захищають зуби і ясна від розмноження бактерій на тривалий час, завдяки входу до його складу антибактериального комплексу цетілпірідінія хлориду і фтору, всієї порожнини рота забезпечення 12-ти годинного захисту від бактерій.