Як почистити нирки від токсинів і солей за допомогою кавуна » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як почистити нирки від токсинів і солей за допомогою кавуна

Як почистити нирки від токсинів і солей за допомогою кавуна

Як почистити нирки від токсинів і солей за допомогою кавунаКавунова дієта - найефективніший домашнє засіб для очищення нирок.
Починати процес чищення краще, коли на ринках вже продають кавуни без нітратів.


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Прямі протипоказання до кавунової дієтотерапії - захворювання, пов'язані з порушенням відтоку сечі: вроджені аномалії сечостатевої системи, нефропатоз, нефролітіаз, аденома передміхурової залози, вторинний пієлонефрит, обумовлений виникненням післяопераційних спаєчних процесів, а також діабет. Крім того, чистка, що включає чорний хліб, протипоказана хворим, що страждають шлунково-кишковими захворюваннями. Еше більшою мірою таке харчування протипоказане хворим на виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки - в цьому випадку можливе прорив виразки.

Два ранкових напою для бадьорості і поліпшення травлення

Кавунова чистка нирок категорично протипоказана при фосфатурії - проводячи отшелушивающиеся чистку нирок, ми створюємо умови для активного зростання фосфатних каменів, наслідком чого, швидше за все, буде інвалідність через хронічної ниркової недостатності.

До цього слід додати, що і сама хронічна ниркова недостатність протипоказана очищенні нирок за допомогою кавуна. Враховуючи, що в процесі чищення виникає збільшене відділення сечі, вона категорично протипоказана хворим, які мають в нирках коралоподібні камені, оскільки гострими краями вони можуть травмувати сечоводи.

Отже, чистимо нирки кавуном. Тиждень слід харчуватися тільки кавуном з чорним хлібом. Найбільш відповідний час виведення камінців з нирок і сечового і міхура - з 17 до 21 години за місцевим часом, коли проявляється біоритм сечового міхура і нирок. У цей час треба прийняти теплу ванну і посилено їсти кавун. Теплота розширює сечовивідні шляхи, знімає болі і спазми (особливо, коли будуть проходити камінчики). Кавун викличе посилене сечовиділення - промивання, а біоритм дасть необхідну силу для зриву і вигнання піску та каміння. Мочитися треба прямо у ванну. Для жінок вихід піску може пройти зовсім непомітно, чоловіки можуть відчути різь в уретрі. Цю чищення можна проводити 2-3 тижні до отримання задовільного результату.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Оскільки клітковина кавуна підсилює перистальтику кишечника, кавунова дієта дуже хороша при тривалих запорах, але настільки ж шкідлива при схильності до проносів. І ще таке зауваження: запасаючись кавунами, слід все-таки запастися не чорним, а білим безкислотний хлібом з таких міркувань: механізм чищення нирок за допомогою кавуна полягає в тому, що, харчуючись кавуном (яскраво вираженим лужним продуктом), ми защелачівает сечу, яка при звичайному харчуванні має кислу реакцію. Підвищення лужності сечі приводить в рух певного виду солі, з яких у ряді випадків можуть утворюватися ниркові камені.

Читати також:
Лужна дієта
Як вивести сіль з організму?

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як почистити нирки від токсинів і солей за допомогою кавуна
23-08-2015
Кулькість читачів: 3063