Як приготувати домашнє морозиво за 5 хвилин » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як приготувати домашнє морозиво за 5 хвилин

Як приготувати домашнє морозиво за 5 хвилин

Якщо хочеться порадувати дітей і при цьому бути впевненим, що ласощі не містить ніяких шкідливих хімічних добавок, спробуйте скористатися нашим рецептом і зробити морозиво своїми руками.
 
 
Для цього вам не знадобиться купувати спеціальну електромороженицю і витрачати багато часу. Буде потрібно тільки наморозити побільше льоду з чистої води і купити натурального згущеного молока.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Отже, беремо 200 мл згущеного молока і склянку натурального молока жирністю 3,2%. Запасіться двома пакетами (один повинен бути більше іншого) з герметичною застібкою. У маленький пакет виливайте згущенку, потім звичайне молоко, міцно закрийте.
 
 
Потім в більший пакет викладіть 1,5 кг льоду і додайте туди 150 г кухонної солі. Помістіть в нього і закритий маленький пакет з молоком, застебніть зовнішній пакет.
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 
Одягніть теплі рукавички і починайте енергійно струшувати пакет з усім вмістом. Під впливом солі лід починає танути, і ця реакція ще знижує температуру, що дозволить як слід заморозити молочну суміш. Буквально через три хвилини ви побачите у внутрішньому пакеті найсмачніше і натуральне морозиво!
 
 
Пора розкладати його по тарілкам або формочках і прикрашати сиропом, ягодами або тертим шоколадом з горіхами. Відмінні натуральні ласощі готові!
 
Швидко Гроші UA [CPL, API] UA
 

 

 

 

 

 

 

 

 


Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як приготувати домашнє морозиво за 5 хвилин
2-08-2016
Кулькість читачів: 1352