Як почистити гранат за 30 секунд

Напевно, всі люблять гранати? Але багато хто обмежує їх вживання, лише через те, що їм ліньки їх чистити. Возитися з ними, вони бризкаються, та й пальці ще від них стають пофарбованими на певний час. Нещодавно на ринку, спостерігав таку картину, продавець гранатів давав майстер-клас з очищення граната. Як почистити гранат правильно, виявилося, не знав ні хто. Робив він це так спритно, що я вирішив взяти додому парочку і проробити подібне.

Спробував — вийшло! Тепер хочу поділитися і з читачами нашого сайту. Отже, як почистити гранат — інструкція в картинках.

Миємо гранат.
Зрізаємо ножем верхівку з хвостиком так, щоб в зрізі з\’явилися білі прожилки.

На цьому етапі бажано пов\’язати фартух, щоб уберегти одяг від випадкових бризок соку. Уздовж цих світлих прожилок робимо неглибокі надрізи.

Як почистити гранат за 30 секунд

Перевертаємо гранат — зрізом вниз. Беремо столову ложку і починаємо бити по шкірці. Постукування робіть впевнені та рівномірні — і зерна гранатові почнуть стрибати в тарілку. Не бійтеся пошкодити зерна. Продавець на ринку взагалі ручкою ножа вибивав зерна з граната — всі були цілі. Бажано, щоб посуд був з високими стінками — на випадок, якщо гранат соковитий. Фартух як і раніше не завадить.

Як почистити гранат за 30 секунд

У результаті — тарілка з готовим до вживання гранатом і квітка граната. Тепер і ви знаєте, як почистити гранат.

Як почистити гранат за 30 секунд

Як почистити гранат за 30 секунд

Приймайте вітаміни! Це важливо: свіжий вичавлений сік може бути небезпечний, якщо пити його в концентрованому вигляді. Обов\’язково додайте води.
 
Читати також: