Як приготувати бананове варення. Рецепт на зиму

Коли ми варимо варення на зиму, то в основному робимо це з популярних і найбільш поширених фруктів або з таких же ягід. Це можуть бути яблука, вишня, слива та інші такі «рідні» для нас плоди. Ті ж фрукти, які у нас не ростуть, ми часто навіть не розглядаємо в цій якості. Тобто ми йдемо в магазин, щоб придбати свіжі фрукти, і саме такими їх і з\’їсти. Це, наприклад, відноситься до бананів в повній мірі. Якось досить незвично навіть звучить саме словосполучення — бананове варення. А між тим, чому б не спробувати, що це таке.
 
 

Варимо бананове варення на зиму


Це раніше банани були екзотичними фруктами, які вельми непросто було купити. Сьогодні, ми їх вже такими не сприймаємо, особливо ті, хто уявлення про дефіциті зовсім не мабть. Для молоді немає ніякої різниці, купити банани в магазині або картоплю. Сьогодні це практично одне і те ж, не те що раніше. Так що, вирушаємо в магазин, купуємо банани і починаємо готувати це смачне варення.

Найкраще для такого варення відразу купити банани перестиглі. Якщо таких Ви не знайшли, то купуйте звичайні, але дайти їм дійти до цього стану. Їх нам знадобиться всього 500 грам. На цю кількість бананів, цукру буде достатньо 180 грам. Крім звичайного цукрового піску, нам знадобиться ще і ванільний — столова ложка. І ще два компонента, це бадьян (беремо 1-у зірочку) і лимонну кислоту (ложка чайна).

Готується таке варення теж дуже просто. Банани потрібно буде пом\’яти. Зручно зробити це виделкою. При цьому можна сильно не впиратися. Якщо навіть у Вас залишаться невеликі грудочки, то страшного тут нічого немає. Це ніяк не позначиться на приготуванні варення.

Коли
з бананами Ви закінчите, то відразу ж потрібно в них скласти всі
інгредієнти, які ми вже перерахували, і можна починати варити варення.
Готувати ми його будемо в два заходи. Чекаємо, коли наше майбутнє варення закипить, і вимикаємо його. Нехай тепер воно години 3-4 відпочиває. Потім його знову будемо кип\’ятити. Але, при закипанні потрібно буде поварити його вже 10 хвилин. Цього буде досить. Потім можна його відразу ж перекласти в банку, почекати, коли воно охолоне, і відправити його в холодильник. Бананове варення виходить дуже ніжним, і в міру солодким, але ніяк не нудотним. Пробуйте, варіть.