Як правильно приготувати домашній йогурт » Корисні поради на кожен день - Даю Совет!
карта сайта Корисні поради на кожен день
» » Як правильно приготувати домашній йогурт

Як правильно приготувати домашній йогурт

До складу справжнього йогурту має входити натуральне молоко і закваска, яка містить молочнокислі бактерії. Вона покликана покращувати травлення, приводити в норму обмін речовин, виводити токсини, підвищувати імунітет.

Наскільки йогурт натуральний продукт?


Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Йогурт має бездоганну, з точки зору дієтології, репутацію. Він містить велику кількість вітамінів, пробіотиків, мікроелементів, але мінімальна кількість калорій, лактози (молочного цукру). Він чудово засвоюється, не викликає алергічних реакцій навіть у людей з непереносимістю молочного білка. Однак це справедливо лише відносно натурального йогурту.

Дістати натуральний йогурт в магазині досить складно. Виробники грішать використанням загусника, різних консервантів і ароматизаторів. Більш якісний йогурт можна придбати хіба що у приватників в міні - лавках, зараз це модно і такий магазинчик можна зустріти в будь-якому столичному районі. Але не варто переоцінювати і приватних виробників, на ділі не всі йогурти виявляються натуральними.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Не помилитися у виборі йогурту допоможе етикетка. Уважно вивчіть її перед покупкою йогурту. Про те, що це якісний продукт будуть говорити такі інгредієнти в його складі, як цільне молоко і закваска з молочно - кислих мікроорганізмів. Зміст цих бактерій повинен бути не менше 10 у сьомому ступені КУО в 1 г продукту на кінець терміну придатності і такий напис має бути присутній на етикетці. Натуральні наповнювачі в йогуртах неможливі, незважаючи на запевнення виробників. Фруктова кислота, виділена ягодами і фруктами, просто звернула б молоко і вбила кисломолочні бактерії. І в разі додавання в йогурт будь-яких наповнювачів, ніяк не обійтися без консервантів. Вихід є - купуйте звичайний йогурт або готуйте його самі.

Як самостійно приготувати йогурт вдома?


 
Для приготування йогурту необхідна суха порошкоподібна закваска. Її можна придбати в інтернет - магазинах або аптеках, назва може бути таке: «Евіталія», «Наріне-форте», «нормофлору», VIVO ( «Біфівіт», «Виталакт», «Сімбілакт», «Стрептосан»), «Трілакт »,« Лактоферм »і ін.

Швидко Гроші UA [CPL, API] UA

Простерилізуйте посуд перед процесом приготування. Візьміть 2 літри козячого або коров'ячого молока з коротким терміном зберігання будь-якої жирності, прокип'ятіть, остудіть до 40 градусів. У невеликій кількості теплого молока розведіть необхідну кількість закваски і влийте в решту молока. Добре перемішайте. Залийте в термос або банку, обгорніть декількома шарами паперу і ковдрою, поставте в тепле місце на 14 годин. Після цього остудіть і приберіть в холодильник на кілька годин. Одержаний в результаті продукт, буде вашою робочою закваскою.

Знову візьміть 1 літр козиного або коров'ячого молока з коротким терміном зберігання будь-якої жирності, прокип'ятіть, остудіть до 40 градусів, введіть в нього робочу закваску (приблизно 75мл). Залийте в банку або термос, поставте в тепло на 10 годин. Чим довше буде проходити заквашування, тим густіше вийде йогурт. На даному етапі більш доцільно використовувати електройогуртніцу, так як в ній підтримується постійна температура, на відміну від термоса або банки. Далі поставте продукт в холодильник години на 4 для завершення процесу ферментації, в результаті повинна вийти ніжніша консистенція і більш тривалий термін зберігання. Термін зберігання такого йогурту максимум тиждень.

Готовий йогурт можна один раз використати для приготування наступної партії продукту. Перед тим як охолодити йогурт, додайте в нього мюслі, ягоди, фрукти або шоколадну крихту, а в процесі кип'ятіння молока, можна додати корицю або ваніль.

Йогурт занадто рідкий? Значить молоко охолоджене більше або менше потрібної температури. Або місце, в якому квасять йогурт, майже немає тепла.

Реклама от Google / Ads by Google
Відкрити Як правильно приготувати домашній йогурт
13-10-2016
Кулькість читачів: 1354