Як навчитися набирати текст не дивлячись

Придбати такий корисний навик можна, якщо поставити собі за мету і проявити трохи завзятості. Навчитися друкувати наосліп вам допоможуть ці нескладні правила.

1. Важливо відразу правильно поставити руки задіяти всі 10 пальців. Розмістіть кисті рук над буквами ФИВА і ОЛДЖ так, щоб кожен з пальців «відповідав» за власну букву. Великі пальці при цьому працюють з клавішею пробілу по черзі. Тобто лівий великий палець натисне її, якщо остання буква слова була з області лівої руки, і навпаки.

2. Щоб натиснути клавішу-букву, зсувається тільки один палець відповідної руки, поступово за кожним з них у вас «закріпиться» рух до конкретної букві. При необхідності мізинці вільної руки утримують клавішу Shift.

3. Відразу відвикайте навіть поглядати на клавіатуру. Це дозволить вам задіяти м\’язову пам\’ять і набір тексту піде значно швидше. Якщо ж від поглядів крадькома позбутися ніяк не вдається, можна піти на деяку хитрість. Візьміть самоклеющий паперу (яку потім можна буде легко видалити) і заклейте всі букви на клавіатурі!

4. Зручно також використовувати для тренування «сліпого» набору сучасні онлайн-сервіси, яких сьогодні достатньо в Мережі.

Як навчитися набирати текст не дивлячись