Як за допомогою чотирьох порад поглянути на телефон по-новому

Думаєте, що знаєте про можливості свого мобільного все? Ой, не факт! Ми розповімо лише про чотири функції вашого мобільного, які особливо
будуть вам корисні в екстремальних ситуаціях — і ви поглянете на ваш
телефон широко розкритими від подиву очима.

КРОК 1

В надзвичайній ситуації завжди набирайте 112


112 — номер, який набирають по всьому світу в моменти надзвичайних ситуацій. Навіть якщо ви перебуваєте поза зоною дії мережі, наберіть 112 — і
телефон почне шукати аварійний номер в мережах, доступних у вашій
країні.

Дивно, але цей номер набирається навіть при заблокованій клавіатурі. Можете спробувати, тільки вимкніть виклик до початку з\’єднання.

КРОК 2

Відкривайте машину за допомогою мобільного


Автомобіль замкнений, а ключі всередині? А чи є дистанційний ключ у вашого автомобіля?

Якщо у вас вдома залишилися запасні ключі, зателефонуйте з мобільного на мобільний комусь із домашніх. Нехай людина, що знаходиться на тому кінці дроту, піднесе ключ до мобільного і натисне на ньому кнопку розблокування. Ви ж тримайте телефон в тридцяти сантиметрах від дверей.

Аллі оп! Двері відкриті! Людині навіть спускатися не доведеться, щоб дати вам запасні ключі. Відстань тут значення не має. Навіть якщо відстань між вами буде складати сотні кілометрів,
зателефонувавши до людини, поряд з яким є ключі, ви зможете відкрити
машину або багажник.

КРОК 3

Використовуйте прихований резерв
 


Якщо ви власник телефону Nokia, то сівший майже до кінця акумулятор для вас — не трагедія. В
апаратах цієї марки є прихований акумулятор, активувавши який ваш майже
мінімальний заряд практично миттєво збільшиться на половину.
Наберіть комбінацію * 3370 # — і апарат перезавантажиться, використовуючи резервний акумулятор. Перезарядиться він в той момент, коли ви наступного разу поставите телефон на зарядку.

КРОК 4
Заблокує вкрадений телефон

Так, таке буває. Тому заздалегідь потрібно записувати серійні номери ваших телефонів які складаються з п\’ятнадцяти цифр. Дізнатися серійний номер дуже легко, просто набравши комбінацію * # 06 #. Цей код для кожного телефону унікальний. Його потрібно записати і зберігати в безпечному місці. Якщо ваш телефон, не дай Бог, вкрадуть, вам потрібно подзвонити своєму оператору і продиктувати цифри. Так, навіть після зміни сім-карти грабіжники користуватися телефоном не зможуть. Якщо ці дії будуть виконувати всі, красти телефони стане просто безглуздо.

Як бачите, 4 абсолютно різні і незвичайні функції можуть змусити вас поглянути на ваш телефон по-новому. І хто знає, може завтра, ми дізнаємося ще більше цікавого про можливості наших маленьких електронних друзів.