Як вибрати чохол для iPad? На що звернути увагу при виборі

Навіть тих, хто тільки придбав новенький планшет від Apple, може не влаштувати оригінальний чохол, який пропонує компанія. Хоча він і виконує головну функцію – захисту від механічних пошкоджень, він далеко не всім припадає до смаку, тим більше, що він додає ваги та товщини пристрою. Вибрати та замовити гарний чохол для iPad ви можете через цей каталог https://phone-jacket.com.ua/chekhly/chehly-dlya-ipad/ магазину.

Як вибрати чохол для iPad? На що звернути увагу при виборі

Отже, як вибрати чохол для iPad, якщо вас не влаштовують звичайні варіанти:

1) Спочатку визначтеся з призначенням чохла:

1.1) Для стильності та краси використовуйте яскраві накладки для планшета або легкі обкладинки;
1.2) Сумки або чохли, як більш надійні, зазвичай мають додаткові функції, але не найстильніший вигляд;
1.3) Чохли з додатковими пристроями або властивостями: клавіатурою, лямкою для утримання однією рукою, водонепроникні тощо.

2) Почнемо по порядку. Яскраві накладки та обкладинки – найстильніші аксесуари, але захищають вони слабко, від подряпин вони можуть захистити, але навряд чи при падінні. Вартість залежить від матеріалу та виробника, особливо цінуються в цій ніші шкіряні та зроблені з полікарбонату, обкладинки.

3) Далі у нас звичайні чохли, сумки-чохли з підставкою, рюкзаки з відділеннями для планшетів тощо. Такий чохол – це і захист, і транспортування, і зручність. Підставка зазвичай зміцнює пристрій досить надійно, дозволяючи дивитися на екран під кутом у дорозі. Словом 3 в 1 для любителів функціональності та безпеки. Правда ціна такого чохла може бути досить серйозною навіть у тканинних моделей, а ось дизайн часто страждає.

Як вибрати чохол для iPad? На що звернути увагу при виборі

4) Чохли клавіатури зазвичай виконані у вигляді звичайного чохла-книжки, але з прикріпленням клавіатури. Досить просто здогадатися, що з’єднується вона через USB через iPad camera connection kit. Водовідштовхувальні та чохли з лямкою – це варіанти для особливих випадків, перший – аквабокс, потрібен хіба що для безпеки пристрою поблизу води, а другі дозволяють тримати девайс на одній руці.

5) При виборі будь-якого з варіантів чохла або накладки обов’язково звертайте увагу на: підходить чохол для вашої моделі чи ні, наявність вирізів для динаміків та камери, отворів для роз’ємів та кнопок, а внутрішня підкладка має бути виконана з м’якого матеріалу, наприклад, мікрофібри.