Як прибрати банер-вірус з робочого столу — найпростіший спосіб

Існує кілька способів прибрати вірус банер з робочого столу комп\’ютера або як його ще називають Winlock. Але ми розглянемо найбільш простий і зрозумілий. Не потрібно качати якісь програми антиблокіратори, які часто самі містять трояни. Не в якому разі не відправляйте СМС на номери телефонів, які вказані в вірус банері, ніхто Вам не надасть код розблокування. Звичайно є сервіси на сайтах виробників антивірусів, такі як ESET, Касперський і Dr.Web, які пропонують допомогу в розблокуванні. Ними звичайно варто скористатися, але вони не завжди допомагають. Тому ми розглянемо найпростіший спосіб «Як прибрати вірус банер з робочого столу комп\’ютера».

Як прибрати банер-вірус з робочого столу — найпростіший спосіб

Отже, для початку нам знадобитися будь-яке багатоваріантне завантаження, диск типу LiveCD, або диск з якою-небудь міні XP. Якщо не знаєте, що це таке, то у Вас напевно знайдеться знайомий комп\’ютерник, який в цьому розбирається, просто покажіть йому цю статтю або попросіть у нього такий диск.

Загалом вставляємо диск в дисковод і завантажуємося з мультизагрузочного диска, вибираємо міні XP і завантажуємо систему.

Якщо у кого не виходить або є запитання, можете задавати питання в коментарях, я з задоволенням Вам допоможу.

Після того як міні система завантажилася, тиснете кнопку «ПУСК» і йдете у форму пошуку. Також можна скористатись пошуком «Total Commander», він зазвичай входить в збірку міні XP.

В строку пошуку набираєте *.exe і вибираєте папку для пошуку «Users» або «Allusers» або «Користувачі» вони буває по різному називаються (це в Windows 7, а для windows XP — папка «Document and Settings/Allusers або Користувачі або Всі Користувачі») і тиснете шукати.

Пошук видасть всі файли з розширенням exe. Ось тут нам і треба знайти сам файл вірусу блокуючий робочий стіл, який потрібно видалити. Як же визначити, який із них вірус а який ні? Дуже просто, в основному це файли з назвою щось 048651.exe або 004451.exe загалом назва файлу в основному складається з цифр, рідко коли з літер. Просто видаляємо файл і перезавантажуємося. Ось власне і все.

А тепер ще раз коротко Як прибрати банер з робочого столу. Завантажуємося з LiveCD, в папці «USERS» через пошук знаходимо всі файли з розширенням .EXE, знаходимо підозрілий файл з назвою, який складається з цифр, видаляємо (прибираємо) його, перезавантажуємося, радіємо.