Cybex – лідер у своєму сегменті ринку

Cybex – лідер у своєму сегменті ринку

На початку 2013 року виповнюється 270 років від дня появи першої дитячої коляски. У 1733 році в Англії ландшафтний архітектор Вільям Кент на прохання Девонширського герцога Вільяма Кавендіша, батька шістьох дітей, створив дитячий візок, який був невеликим візком, в який запрягали поні.

У 1840 році почалася справжня мода на дитячі коляски завдяки королеві Вікторії, яка була мамою дев’ятьох дітей і сама гуляла з ними в парку. Коляску того часу доводилося тягнути за собою за мотузку. У 1853 році Чарльз Бертон удосконалив цю річ, створивши екземпляр з ручкою ззаду, чим заслужив вдячність молодих мам за зручність експлуатації та збільшення ступеня огляду маленького пасажира.

Тільки на початку XX століття дитячі коляски стали доступні кожній сім’ї та перестали бути рідкістю

Голландська фірма «cybex», що виробляє коляски з 1999 року, відрізняється високим рівнем якості продукції, тому є володарем багатьох титулів: «Найкраща прогулянкова коляска», «Товар року», «Дизайн року». І вдосконалення моделей сталося просто з космічною швидкістю . У дослідженні найпопулярніших моделей та виробників колясок, одним із лідерів стала фірма «cybex». Коляска cybex для двійнят – були визнані одними з найзручніших та багатофункціональних колясок нового покоління. Інноваційний механізм регулювання дозволяє легко перетворювати коляску для однієї дитини на коляску для двійні, виконуючи всього три простих руху. Місткий кошик знизу і знімний — збоку, дозволяють взяти з собою всі необхідні під час прогулянки речі. Ручка даної моделі досить зручна, тому що регулюється по висоті та підходить батькам різного зростання. Сидіння коляски можна відкинути у зручне для дітей лежаче становище, що сприяє спокійному сну на природі.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *