Зарядка для вагітних

Першокласна якість продукції

Для виготовлення постільних речей використовуються тільки сучасні, якісні матеріали та наповнювачі, завдяки унікальному поєднанню яких матраци, подушки та основи набувають спеціальних властивостей. За рахунок цього анатомічні матраци «Орматек» гарантують комфортабельний відпочинок і здоровий сон протягом усієї ночі, незалежно від положення тіла.

Зарядка для вагітних

Додатково комфорт відпочинку та сну дорослих та дитячих матраців «Орматек» створюється завдяки ефекту терморегуляції, що забезпечується інноваційними матеріалами MemoryCool та SensoCool. Завдяки пористій структурі в ортопедичних подушках «Орматек» підтримується безперервна циркуляція повітря, що гарантує постійну вентиляцію спального місця. До складу наповнювачів додають спеціальний охолодний гель, який сприяє відведенню зайвого тепла та збереженню оптимального температурного режиму.

Зарядка для вагітних

Оптимальний рівень цін, грамотна логістика

Незважаючи на високу якість продукції, ціни на матраци «Орматек» вважаються одними з найбільш прийнятних на російському ринку. Це забезпечується рахунок застосування лояльної, грамотно продуманої цінової політики виробника, і навіть орієнтації на запити і фінансові можливості вітчизняних споживачів. Акції у магазинах «Орматек» – далеко не новинка. Компанія часто пропонує приємні знижки на різні товари для сну та відпочинку, тому у нас можна досить вигідно закупитись.

Російський виробник створив розвинену систему логістики з численними регіональними складами. Завдяки цьому забезпечується максимально зручна та швидка доставка матраців, подушок та наматрацників «Орматек» у будь-який регіон та місто країни.