Вибір речей для немовляти

Приємні клопоти, пов'язані з народженням малюка, — це ще й безліч покупок. Експерти інтернет-магазину «Дочки-Синочки» склали для Вас список необхідних товарів: до цього переліку ви зрозумієте, які придбання слід зробити в першу чергу, а з якими можна почекати. Крім того, Ви легко дасте відповідь на питання друзів і рідних, що подарувати дитині. І якщо вони виберуть щось із запропонованого списку, від цього виграють усі: і друзі, які зроблять по-справжньому корисний подарунок, і Ваш сімейний бюджет. Вибір речей для немовляти доступний в магазинi https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/.

Ми розбили всі придбання на кілька категорій і забезпечили їх експертними рекомендаціями наших фахівців.

Перша одяг малюка

Першу одяг дитині підбирають виходячи з власних смаків та уподобань. Головне, щоб предмети гардероба підходили малюкові за розміром і були виконані повністю або частково з натуральних матеріалів. Бавовна — ідеальний матеріал для пошиття одягу для новонароджених. Сьогодні нерідко сорочечки, повзунки і напівкомбінезони замінюють трикотажними комбінезонами, також званими «чоловічками». Крім того, деякі «чоловічки» мають закриваються рукавчики, а значить, можна обійтися без окремих царапок, а також досить вузькі штанини, які не потрібно додатково фіксувати носочками. Зручна застібка на потайних кнопках не заважає сну малюка навіть на животі і дозволяє батькам швидко і легко переодягати дитину або міняти йому підгузник.

Боді з довгим і коротким рукавом прекрасно замінюють трикотажні футболки, володіючи при цьому явною перевагою, — надійна фіксація цього типу одягу виключає вилазити краю з штанців, а значить, спинка завжди надійно захищена, навіть якщо ваш малюк не відрізняється спокійним характером і багато рухається в ліжечку або колясці.

Теплу шапочку обов'язково підбирайте розмір в розмір: в моделі на виріст дитині буде дуже незручно, шапка діятиме на постійній основі налазити на очі, а то і оголяти вушка. Цього слід уникати.

Товари для малюка відразу після пологів

Сучасні засоби гігієни істотно полегшують завдання догляду за ніжною дитячою шкірою. Якісні підгузники для новонароджених не тільки забезпечують спокійний сон малюка, чистоту його одягу та постільних речей, а й дбають про шкіру дитини. На жаль, буває так, що на підбір підходящої марки підгузників йде якийсь час, а на вже випробувані шкіра дитини може відреагувати почервоніння і навіть висипаннями. На цей випадок під рукою обов'язково повинен бути крем під підгузник, здатний в найкоротші терміни усунути неприємність такого роду.

Універсальне придбання — вологі дитячі серветки. І якщо ви чекаєте свого первістка, ви здивуєтеся, наскільки часто доведеться вдаватися до їх використання.

У сам пологовий будинок багато одягу дитині не знадобиться, але без сорочечок, комбінезона, шкарпеток і чепчиків все ж не обійтися.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *