Як зберегти дієту мамі яка годує

Під час вагітності чоловік без коливань втік в магазин за оселедцем і цукерками для вас. Вага — це останнє про що ви турбувалися. Тут головне їсти побільше, а що корисно дитині — «він вже сам вибере». Після пологів ж пора харчуватися особливо. Як харчуватися під час годування грудьми так, щоб і дитині дати поживні речовини, і фігуру потроху поверталася, ми вам сьогодні розповімо.

КРОК 1
ВИКЛЮЧІТЬ шкідливу їжу

Щоб ви були красивою, а дитина здоровою, в період годування вам слід зовсім забути про гостроу, жирноу, копчену, смажену їжу і солодощі. Шоколад, торти, тістечка, цукерки і навіть згущене молоко — не ваш варіант. Має сенс відмовитися також від грибів, кави і алкоголю.

КРОК 2
Допомагаємо організму

{PAGEBREAK}
Разом з їжею додатково вживайте полівітаміни, що містять мікроелементи. Особливо важливий кальцій, цинк, йод і селен.

КРОК 3
Вивчіть спосіб появи молока кращим

Щоб молоко у вас утворювалося краще, зціджуйте груди, пийте не менше трьох літрів рідини на день, обполіскуйте молочні залози за допомогою гарячого душу температурою, що не перевищує 45 градусів.

У їжу варто вживати редиску, моркву, капусту, салат, картопля і горіхи.

За півгодини до їжі повільними ковтками пийте півсклянки укропной настоянки. Для її приготування залийте столову ложку насіння кропу склянкою води. Так само ви можете додавати м\’яту в чай ​​або в будь-якому вигляді вживати кульбабу або кропиву.

Однак ваша дитина — найкращий у світі лактоген. Чим частіше він буде смоктати, тим активніше буде прибувати молоко. До грудей малюка варто прикладати на вимогу.

КРОК 4
ДОПОМОЖІТЬ імунітету

{PAGEBREAK}
Деякі продукти підвищать імунітет вашої дитини, згубно впливаючи на все, що приносить йому шкоду. Так, гнильні бактерії допомагає вбити абрикос, стафілокок — суниця, а також плоди і листя малини. Дизентерійні палички переможе гранат. Так само допоможе попередити дизентерію барбарис, а заодно з нею ще й стрептокок і стафілокок. Придушити зростання грибків можна, вживаючи брусницю. Кращий помічник у боротьбі з синьогнійною паличкою — червоний перець, з грибками — перець стручковий, зі стафілококом — чорна смородина, суниця, горобина та чорноплідна горобина, з дріжджовими грибками — морква. Черевнотифозні і дизентерійні бактерії лікуєте кизилом, стафілокок, гнильні, тифозні і кишкові інфекції — журавлиною. Для подолання дизентерії та стафілокока їжте чорницю, кишкових паличок — яблука. З багатьма збудниками бореться шипшина.

Пам\’ятайте про те, що здоров\’я малюка надалі залежатиме від того, наскільки сильний імунітет ви з дитинства зможете в ньому розвинути. До того ж, правильне харчування — це ще й величезний плюс до вашого здоров\’я і красі! Погодьтеся, ваша дитина заслуговує красиву маму.