Як працюють паливні картки для працівників?

Як ще паливні картки для моїх працівників заощадять гроші мого бізнесу?

Паливні картки не тільки можуть знизити ваші витрати на паливо, але й у Right Fuel Card ми не стягуємо відсотки чи збори за невикористання. Отже, якщо ваші співробітники зараз використовують кредитні картки компанії для оплати палива, а ваш бізнес несе процентні платежі, уявіть, скільки ви могли б заощадити на рік.

Крім того, доведено, що паливні картки скорочують адміністративні витрати, оскільки керувати рахунками-фактурами та ПДВ набагато простіше. Це заощадить гроші, які потім можна інвестувати в іншому місці.

Як працюють паливні картки для працівників?

Чи будуть якісь мінімальні витрати для співробітника або мого бізнесу?

Анітрохи. Вам не потрібно платити вступні або процентні збори, і вам також не потрібно витрачати мінімальну суму щомісяця.

Як ще співробітник отримає вигоду від використання паливної картки?

Як працюють паливні картки для працівників?

Паливні картки можуть запропонувати співробітникам низку переваг. До них відносяться:

  1. Жодних початкових витрат — паливні картки позбавляють співробітників необхідності витрачати власні гроші на витрати на паливо, а потім вимагати їх назад. Натомість плата стягується безпосередньо з вашої компанії, а це означає, що співробітники ніколи не залишаються без грошей.
  2. Безпроблемні платежі — співробітники, які раніше використовували кредитну картку для оплати палива, можуть попрощатися з готівкою або стежити за квитанціями. З паливною карткою вартість палива буде автоматично додана до наступного рахунку вашої компанії.
  3. Набагато менше паперової тяганини — з паливною карткою не потрібно зберігати чеки із заправних станцій, тому ваша компанія може вимагати повернення ПДВ. Натомість ваша компанія отримує єдиний рахунок, попередньо схвалений HMRC.
  4. Накопичуйте бонусні бали — у магазинах-учасниках водій зможе отримувати бонусні бали при купівлі палива та інших товарів за паливною карткою. Сюди входять бали Nectar у Sainsbury's, бали Morrisons More у Morrisons та бали Tesco Clubcard у Tesco.