Як працюють паливні картки для працівників?

Як ще паливні картки для моїх працівників заощадять гроші мого бізнесу?

Паливні картки не тільки можуть знизити ваші витрати на паливо, але й у Right Fuel Card ми не стягуємо відсотки чи збори за невикористання. Отже, якщо ваші співробітники зараз використовують кредитні картки компанії для оплати палива, а ваш бізнес несе процентні платежі, уявіть, скільки ви могли б заощадити на рік.

Крім того, доведено, що паливні картки скорочують адміністративні витрати, оскільки керувати рахунками-фактурами та ПДВ набагато простіше. Це заощадить гроші, які потім можна інвестувати в іншому місці.

Чи будуть якісь мінімальні витрати для співробітника або мого бізнесу?

Анітрохи. Вам не потрібно платити вступні або процентні збори, і вам також не потрібно витрачати мінімальну суму щомісяця.

Як ще співробітник отримає вигоду від використання паливної картки?

Паливні картки можуть запропонувати співробітникам низку переваг. До них відносяться:

  1. Жодних початкових витрат — паливні картки позбавляють співробітників необхідності витрачати власні гроші на витрати на паливо, а потім вимагати їх назад. Натомість плата стягується безпосередньо з вашої компанії, а це означає, що співробітники ніколи не залишаються без грошей.
  2. Безпроблемні платежі — співробітники, які раніше використовували кредитну картку для оплати палива, можуть попрощатися з готівкою або стежити за квитанціями. З паливною карткою вартість палива буде автоматично додана до наступного рахунку вашої компанії.
  3. Набагато менше паперової тяганини — з паливною карткою не потрібно зберігати чеки із заправних станцій, тому ваша компанія може вимагати повернення ПДВ. Натомість ваша компанія отримує єдиний рахунок, попередньо схвалений HMRC.
  4. Накопичуйте бонусні бали — у магазинах-учасниках водій зможе отримувати бонусні бали при купівлі палива та інших товарів за паливною карткою. Сюди входять бали Nectar у Sainsbury's, бали Morrisons More у Morrisons та бали Tesco Clubcard у Tesco.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *