JAC iEV7S – новий китайський кросовер B класу

Зовнішній вигляд, салон

Електронне оснащення хетчбека складається з підігріву передніх сидінь, контролю круїзу. Але слід пам’ятати, що обігрів сидінь істотно позначиться на запасі ходу. Багажник автомобіля стандартного обсягу, але він лише один. Справа в тому, що у електричних автомобілів через відсутність ДВЗ копота також часто мають невелике багажне відділення. У iEV7S цього немає. Натомість у багажнику повноцінне запасне колесо та сумка зі згаданими вище кабелями. Акумулятор машини знаходиться під задніми сидіннями, тому посадка пасажирів досить висока.

Керованість, динаміка

Потужність двигуна становить трохи більше 115 к.с., але для таких автомобілів вирішальним фактором є запас ходу та час повного заряду батарей. На швидкій зарядці повне відновлення АКБ становить трохи більше години, а запас ходу при вимкненій електроніці 213 кілометрів. При цьому оптимальна швидкість руху для дотримання такого запасу ходу становитиме близько 50 км/год. Хоча машина передньопривідна і будучи на електричному ході динамічна, швидко бере оберти з перших секунд. А до сотні вона розганяється за 11 секунд. Що прийнятно навіть для автомобіля із традиційним двигуном. Підвіска енергоємна, що добре обробляє суттєві нерівності. При цьому рівень шуму в машині на рівні преміальних машин завдяки відсутності ДВЗ та трансмісії.

Підсумок

Машина вийшла непоганою, із середнім функціональним оснащенням і з хорошими ходовими якостями. При цьому в мегаполісах електричних заправних станцій щодня все більше. Не всі вони безкоштовні або у вільному доступі, але знайти їх можна. В тому числі через спеціальні програми. Електрокари не найдешевше задоволення, але зачекаємо на зміну податкового законодавства стосовно «зелених» машин, внаслідок чого трохи знизиться і їх ціна.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *