JAC iEV7S – новий китайський кросовер B класу

Зовнішній вигляд, салон

Електронне оснащення хетчбека складається з підігріву передніх сидінь, контролю круїзу. Але слід пам’ятати, що обігрів сидінь істотно позначиться на запасі ходу. Багажник автомобіля стандартного обсягу, але він лише один. Справа в тому, що у електричних автомобілів через відсутність ДВЗ копота також часто мають невелике багажне відділення. У iEV7S цього немає. Натомість у багажнику повноцінне запасне колесо та сумка зі згаданими вище кабелями. Акумулятор машини знаходиться під задніми сидіннями, тому посадка пасажирів досить висока.

JAC iEV7S – новий китайський кросовер B класу

Керованість, динаміка

Потужність двигуна становить трохи більше 115 к.с., але для таких автомобілів вирішальним фактором є запас ходу та час повного заряду батарей. На швидкій зарядці повне відновлення АКБ становить трохи більше години, а запас ходу при вимкненій електроніці 213 кілометрів. При цьому оптимальна швидкість руху для дотримання такого запасу ходу становитиме близько 50 км/год. Хоча машина передньопривідна і будучи на електричному ході динамічна, швидко бере оберти з перших секунд. А до сотні вона розганяється за 11 секунд. Що прийнятно навіть для автомобіля із традиційним двигуном. Підвіска енергоємна, що добре обробляє суттєві нерівності. При цьому рівень шуму в машині на рівні преміальних машин завдяки відсутності ДВЗ та трансмісії.

JAC iEV7S – новий китайський кросовер B класу

Підсумок

Машина вийшла непоганою, із середнім функціональним оснащенням і з хорошими ходовими якостями. При цьому в мегаполісах електричних заправних станцій щодня все більше. Не всі вони безкоштовні або у вільному доступі, але знайти їх можна. В тому числі через спеціальні програми. Електрокари не найдешевше задоволення, але зачекаємо на зміну податкового законодавства стосовно «зелених» машин, внаслідок чого трохи знизиться і їх ціна.