Тойота центр в Києві

Lexus LC Aviation — одна з найбільш незвичайних новинок

Японська культура завжди могла здивувати. Причому не тільки в хорошому, але і в поганому сенсі. Але як би там не було, сумнівів в тому, що країна одна з найбільш самобутніх — не виникає абсолютно ні у кого. І це проявляється у багатьох аспектах: як від їхніх знаменитих рекламних роликів, так і промисловим виробництвом. Автопром не є винятком. Якщо у вас немає грошей на Лексус, то можна подивитись на пропозиції від Тойота центр в Києві.

Японські автомобілі завжди були одними з найбільш якісних і затребуваних у всьому світі. Причому брендів з Японії, відомих кожному, вкрай багато: Toyota, Mitsubishi, Nissan, Honda, Lexus, і багато інших. Але зупинитися хочеться саме на Lexus’е, а конкретно на моделі LC Aviation.

Автомобіль Lexus LC Aviation є справжнім ексклюзивом. Виробник випустив всього 70 одиниць даної моделі, що робить автомобіль вкрай затребуваним у багатьох колекціонерів. Але, незважаючи на те, що може існувати думка, ніби подібна ексклюзивність — це спроба створити штучний дефіцит, автомобіль в будь-якому випадку варто своїх грошей, оскільки має низку примітних характеристик.

В першу чергу, Lexus LC Aviation буде цікавий тим, хто любить професійні гонки. Адже автомобіль розроблявся в співавторстві Есіхіде Муро, які є не тільки гонщиком, які взяли участь в ста сімдесяти заїздах і різних шоу, але ще і носить статус чемпіона світу з акробатики, що також примітно.

Головним відміну Lexus LC Aviation від звичайної моделі, яка випускається великим накладом паралельно, — наявність особливого антикрила. Саме воно, в якійсь мірі, і послужило причиною, чому модель отримала приписку «авіаційне. Але крім цього, у антикрила є і більш практична функція.

Серед іншого — це більш комфортне водіння на високих швидкостях. Застосування антикрила дозволяє краще реагувати при входженні в поворот, та й в принципі тримати автомобіль рівно на дорозі. Навряд чи ця «фішка» знайде практичне застосування при їзді по місту, або навіть по автобану. Але ось для професійних гонщиків, або ж просто любителів відвідати швидкісну трасу, пристосовану для гонок — цілком.

Lexus LC Aviation все ще перебуває в продажу, з різними супутніми серіями, що відрізняються і комплектацією, і, відповідно, ціною. Підібрати відповідне авто — не важко!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *