Заміна хрестовини карданного валу своїми руками

Багато автомобілів оснащені заднім приводом. І це не тільки вантажівки, ВАЗівська класика, або інші старі моделі. Ті ж моделі автомобілів Форд, БМВ, Мерседес теж мають задній ведучий міст. Головною слабкістю таких автомобілів є хрестовина карданного валу, яка періодично потребує заміни. Як проводиться заміна хрестовини — про це ми вам розповімо в статті.

 

Заміна хрестовини карданного валу — справа не така вже й складна, як може здатися на перший погляд. Для проведення цієї ремонтної роботи не обов\’язково звертатися в автосервіс, адже все можна зробити самому. Достатньо лише обзавестися часом, інструментом і знаннями, як проводиться заміна хрестовини кардана.
Як визначити знос хрестовини?

Першим
і головним показником зношеної хрестовини буде характерний металевий
стукіт при перемиканні передачі, в момент відпускання зчеплення і
натискання на педаль газу.
Звук може супроводжуватися незначним ривком.

Провести діагностику хрестовини і зрозуміти, що вона потребує заміни, можна і своїми руками. Вам необхідно взятися за одну частину кардана однією рукою, і за частину, яка входить в зачеплення з редуктором — інший. Після цього, обертати обидві деталі в різні боки. Якщо буде відчуватися люфт, значить, хрестовина потребує заміни.
Процес заміни хрестовини кардана

Для початку зазначимо, що для проведення роботи вам знадобитися або оглядова яма, або естакада, по-іншому ніяк не вийде. Після цього, по всій довжині кардана і корпусу редуктора проводимо лінію — можна зробити це фарбою. Це необхідно зробити для того, щоб не порушити баланс карданного валу і щоб після складання він не вібрував при їзді. Коли лінію відзначили, приступаємо до розбирання.

Відкручуємо карданний вал з задньої, передньої частини автомобіля і проміжного кріплення. Після чого, знімаємо його з автомобіля. На повністю демонтованому кардані набагато легше проводити ремонтні роботи. Тепер, щоб витягнути хрестовину, потрібно вибити її підшипники. Тут застосовується молоток і вибивання. Як тільки все підшипники вам вдасться вибити, можна зняти стару хрестовину з кардана.

У нову хрестовину рекомендується додати мастила перед установкою. Запресовувати нову хрестовину, встановлюємо стопорні кільця і
​​ставимо кардан назад, дотримуючись ті мітки, які були зроблені раніше.

Ось так дуже просто змінюється хрестовина на автомобілі із заднім приводом. Проробивши
всю роботу своїми руками, вам вдасться не тільки зекономити гроші, але і
зробити набагато якісніше, ніж на автосервісах, де майстри халтурно
ставляться до своєї роботи.
Процес заміни хрестовини ВАЗ мало чим відрізняється від заміни на будь-якому іншому автомобілі. Тому дерзайте!