Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Головна Контакти карта сайта Підписатись

Приснились дельфины. Что означают дельфины во сне

Розміщено : 2-02-2017 | Категорія: Різні поради | Переглядів: 857   
(голосів:0)


Смотрите видео в конце статьи

Такі дивовижні і милі тварини, як дельфіни, сняться, віщуючи, що у ваше життя незабаром увірвуться приголомшливі події. Про те, як і до чого можуть снитися дельфіни і що кажуть про це сонники, розглянемо далі.

До чого сняться дельфіни дівчині чи вагітній жінці?


Якщо дельфін сниться вагітній жінці, це передвістя того, що розродження пройде успішно, а малюк з'явитися на світ здоровим і розумним. А от чоловіку такий сон принесе позитивні новини наяву.

До чого сниться дельфін у воді дівчині? Це означає, що зовсім скоро вона зустріне цікавого молодого чоловіка, який може стати супутником її життя. Для заміжньої жінки це чарівне тварина уві сні може передрікати вагітність.

Дельфіни у воді, басейні, морі або річці – до чого це?


Якщо сниться білий дельфін – вас чекає просування по кар'єрних сходах. А от коли в сні бачите тварина без води, це сигнал про те, що ви перебуваєте на хибному шляху, з якого потрібно скрутити, поки не пізно. Дельфін в небі говорить про те, що вам потрібно спуститися з небес і стати серйозніше.

Сон з дельфіном, плаваючим в басейні або річці, говорить про те, що ви занадто зациклені на дотриманні граней пристойності. Спостерігати в сні, як дельфіни плавають в морі або океані, - це попередження про те, що ви всього лише залишаєтеся глядачем, спостерігаючи, як щасливі оточуючі. Пора щось в житті робити по-іншому, проявіть активність – і тоді все зміниться в кращу сторону.

Плавати з дельфінами – чудово і наяву, і уві сні...


Якщо сниться, що ви катаєтеся на дельфінах, гладите їх, або вони вас рятують, - це знак, що в реальному житті у вас завжди є близькі люди, готові підтримати і допомогти у важку хвилину.

Агресія від тварини уві сні повинна змусити замислитися, чи не образили ви рідної людини своєю поведінкою. А от коли сниться мертвий дельфін, це передрікає розлуку з людиною, що близька вам по духу.

Якщо сняться дельфіни стрибають через кільце, це сигнал, що ви надмірно підпорядковані волі своєї другої половинки і в сім'ї права голосу не маєте. Якщо уві сні тварини вистрибують з води, вас чекає підвищення на роботі або безперешкодне подолання труднощів.

До чого сниться плавати з дельфінами в морі або басейні? Це означає, що ви будете почувати себе впевнено в будь-якій з життєвих ситуацій і не запаникуете.
Продолжение на следующей странице


Читати також:
К чему снится тюрьма? Сидеть в ней или видеть заключенного. Мы собрали несколько основных толкований подобных снов. Возможно,
Хотите знать, к чему снятся огурцы? Тогда читайте наши толкования, которые мы собрали из самых популярных сонников. Тут вы
Если во сне вы увидели дочку, нужно серьезно отнестись к такому сигналу, который может быть предупреждением о ближайших
Беременных женщин или новорожденных детей во сне приходится видеть большинству людей. Многие утверждают, что за свою жизнь
Практически нереально найти того, кто не любит помидоры. В свежем виде или консервированные, соленые – они неотъемлемый
Если в реальности муха, упавшая в еду, ассоциируется с подарком, то во сне такая ситуация сулит не очень приятными событиями и