Приснились помидоры. Что означают помидоры во сне

Практично нереально знайти того, хто не любить помідори. У свіжому вигляді або консервовані, солоні – вони невід\’ємний компонент будь-якого застілля. Не дивно, що часто ми можемо їх бачити і уві сні. Що означають такі сновидіння, до чого сняться помідори, розглянемо далі.

До чого сняться помідори на грядці або на столі?

До чого сниться збирати помідори на грядці? Все залежить від їх кольору: стиглі червоні – до грошової винагороди, жовті – до загального визнання, а рожеві обіцяють несподіваний поворот у долі. Якщо сняться зелені помідори на кущах, вас відвідають свіжі творчі ідеї. Збирати врожай у сні – нове ненав\’язливе знайомство. Якщо томати зірвані і лежать на землі, чекайте шансу на відновлення колишніх відносин.

Коли сняться помідори, лежали в кухні на столі, до вас прийдуть несподівані гості. Процес створення салату з помідорів – до сюрпризу. Дрібно нарізані томати бачити в сні – загроза отримати образу.

До чого сниться красти помідори? Коли злодієм у сні виступаєте ви самі, це означає, що ви бажаєте побути деякий час на самоті. А коли бачите, як хтось інший краде, вас чекає багатство.

Помідори в банках: значення сну

Якщо уві сні соліть помідори, ваша робота вас не влаштовує. Бачити один великий солоний томат – до появи шансу знайти спосіб заробітку зручніше. Бачити страва на святковому столі – сигнал про любовних утіхах. Є самому червоні солоні помідори – знак внутрішніх коливань, пригощати ними когось вас чекає нове почуття.

Якщо сняться консервовані помідори в банці, очікуйте перспективного знайомства. При цьому відкрита банку означає, що воно відбудеться незабаром, а закрита – що вам треба ще почекати. Консервовані помідори, падають на підлогу, сигналізують про те, що наяву ви бажаєте неможливого. Якщо ви уві сні забираєте їх зі столу, в життя все задумане реалізується. Якщо сниться, що ви частуєте помідорами з банки родичів – ви знайдете порозуміння з керівництвом. Купівля такого продукту обіцяє веселу вечірку.

Якщо сниться помідор, роздавлений в руці, вас чекає вигідна угода. Ставити на столі тарілку з цими овочами – до подарунку, а прибирати її в холодильник – до приємного сюрпризу від таємного шанувальника.

Як бачите, трактування сну залежить від безлічі дрібниць. Тому, якщо потрібно дізнатися, до чого сняться помідори, важливо згадати всі деталі сну.