Як перевірити швидкість інтернету

Багато людей, що працюють в мережі, неодноразово задавали собі питання: «Як перевірити швидкість мого комп\’ютера?». Адже ні для кого не секрет, що забезпечити правильну роботу комп\’ютера в інтернеті можна тільки в тому випадку, якщо швидкість інтернет з\’єднання відповідає оптимально заданим параметрам. Перевірити її можна за допомогою спід тесту.
{PAGEBREAK}

Що впливає на швидкість Інтернету?

Для початку слід розуміти, які фактори впливають на швидкість інтернет з\’єднання. Їх чимало:

    Швидкість сервера, з якого ви намагаєтеся щось скачати або хочете зайти на сайт;
    Якщо комп\’ютер підключений до локальної мережі через роутер, слід враховувати швидкість самого роутера;
    Скільки програм (в т. Ч. Антивірусів) працює на комп\’ютері в даний момент.

У більшості випадків на швидкість інету впливає саме швидкість сервера, а також його розташування, і наскільки він завантажений. Варто відзначити, що для кожного сервера ця цифра може бути різною і залежить вона від можливостей конкретного сервера.

Як найбільш точно перевірити швидкість інтернету?

Виміряти швидкість інтернету з максимальною точністю можна, якщо враховувати кілька важливих моментів. Для цього перед перевіркою слід:

    Підключити кабель до комп\’ютера через мережевий адаптер;
    Закрити всі програми (залишити один браузер з вкладкою для перевірки швидкості інтернету);
    Відключити антивірус;
    Запустити диспетчер завдання подивитися, чи немає мережевих завантажень.

Щоб підвищити точність тесту швидкості інтернету, вимір потрібно виконати трикратно.

Як дізнатися швидкість інтернету за допомогою онлайн-сервісу?
{PAGEBREAK}
Швидкість інтернету залежить від інформації, що передається, вимірюється вона в бітах. Провайдер зазвичай представляє цю величину в мегабитах або кілобітах, тому звичайному користувачеві часто буває складно зрозуміти, наскільки вірні ці цифри.

Перевірити швидкість свого інтернету можна за допомогою speed testa, який розташовується на цій сторінці. Цей сервіс допоможе з\’ясувати, наскільки правильно інтернет провайдер виконує свої зобов\’язання по відношенню до клієнтів.
Так, наприклад, в договорі прописана швидкість 256 Кілобіт, а за допомогою нехитрих підрахунків ви з\’ясували, що реальна завантаження документів — 16 кілобайт / сек. Це дає привід засумніватися в чесності роботи провайдера, а тому потрібно просто виміряти швидкість роботи інтернету.

Як виконати тест швидкості інтернету?
{PAGEBREAK}
Дуже легко! Потрібно просто запустити програму і почекати деякий час, поки вона виконує тестування. Кілька перевірок поспіль можуть видавати різне значення швидкості, програма бере середнє значення. Від вас не потрібно ніяких технічних знань, потрібно просто трохи почекати.

Не влаштовує швидкість інтернету? Прямо на цій сторінці ви можете змінити провайдера. Навіщо платити за повітря? Вже краще довірити кілобайти своєї інформації надійному сервісу.

Подивіться тарифи і вибирайте провайдера, який відповідає вашим уявленням про хороше інтернеті.