Гарячі тури в Єгипет з Одеси 2020

Чи варто їхати до Єгипту, все «за» і «проти»

Вирушаючи на відпочинок за кордон, ми ніколи не можемо бути на 100% впевнені, що все буде ідеально. Завжди відбуваються якісь форс-мажорні ситуації, які, так чи інакше, псують нам відпочинок. Сьогодні ми поговоримо про відпочинок в одній з найпопулярніших країн світу — Єгипті. Ми розглянемо всі «за» і «проти» цього відпочинку, і ви тоді зможете вирішити, чи варто вам йти туди чи ні. Гарячі тури в Єгипет з Одеси в 2020 заказати ви можете тут https://piligrim.ua/egipet-iz-odessy.html.

Аргументи «за»

Основною причиною, мабуть, по якій більшість туристів поспішають відвідати Єгипет є Червоне море. Різноманітність видів риб, коралів та інших підводних мешканців, а також залишки корабельних аварій приваблюють сюди любителів дайвінгу. Крім цього Червоне море передбачає відмінні умови для серфінгу. Пляжі з білосніжним піском, деякі курорти навіть припускають очищений від коралових насипів вхід в воду. Все це приваблює туристів. Можна, звичайно, подібні принади спостерігати і на Мальдівах, але там і ціна значно вище, і переліт довше.
Другою причиною є, звичайно ж, піраміди і сфінкси. Багато їх бачили тільки на картинках і в фільмах, а в Єгипті можна споглядати вживу. Також в музеях там можна подивитися на мумії в саркофагах.

Цей аргумент дуже підходить для віруючих людей. Адже всі чули про те, як Мойсей водив євреїв по пустелі, а також про десять заповідей, які Господь вручив йому на горі. Так ось в Єгипті на цю гору можна піднятися, побачити, де стояв за повір’ями Ісус, і зустріти там світанок.
Прямо біля підніжжя гори Мойсея розташований монастир, який теж заслуговує на увагу. А поруч з ним зростає одна з християнських святинь, яка називається неопалима купина.

У декількох годинах їзди на машині від аеропорту Шарм Ель Шейха знаходиться інший курорт — Дахаб. Зараз він дуже популярний серед молоді, що приїжджає відпочивати в Єгипет. Раніше, так звані «хіпі», їздили в Таїланд, потім на Гоа, сьогодні ж все їдуть сюди, в Дахаб. На цьому курорті діє якась атмосфера нірвани і навіть розпусти, а ціни по кишені нинішнім студентам.

Природно не можна не назвати в числі плюсів відвідування річки Ніл. Раніше ця річка була головною годувальницею половини цивілізації Єгипту. Сьогодні населення «харчується» за рахунок туристичного бізнесу, а головна артерія країни як і раніше красива, велична (тим більше по сусідству з пустелею). Також уваги заслуговують Суецький канал, Олександрія ну і, звичайно, столиця — Каїр. Жити там складно, і захочеться не кожному, але хоча б просто поглянути на життя мегаполісу варто.

Важливим фактором, як і раніше залишається ціна путівок. У той час як багато курортів продаються виключно за євро, Єгипет залишається вірним долару. І зараз він неодмінно є лідером в співвідношенні «ціна-якість».
Останній у списку, але не останній за значенням — це клімат. Купатися в Єгипті можна круглий рік, а це важливо для більшості туристів з холодних країн. Влітку, правда, там буває жарко.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *