Правильне та ефективне використання косметики для малюків

У той радісний момент, коли майбутні батьки дізнаються, що в них незабаром з’явиться довгоочікуваний малюк, майбутні мама та тато вже замислюються про все необхідне для дитини. Пелюшки, памперси, крихітні сорочки та повзунки, брязкальця, ліжечко, коляска тощо – це все незамінні речі для малюка. Зараз дуже популярно стало доглядати шкіру немовлят за допомогою спеціальної косметики.

Правильне та ефективне використання косметики для малюків

Вибираючи подібні засоби, потрібно бути уважними до їхнього складу. Дитяча косметика має бути максимально натуральною. У магазині Feelbeauty ви знайдете найкращі засоби для догляду за дітьми, створені спеціально для найніжнішої шкіри. Ваша маленька радість заслуговує на найкращий догляд. Це магазин, де краса зустрічається з безпекою для вашої дитини. Не забувайте суворо дотримуватися інструкцій із застосування. Не переборщуйте з кількістю, це також може зашкодити. Після застосування косметичних засобів на ніжній шкірі дитини не повинно бути алергічних реакцій та подразнення. Якщо ви помітили подібний ефект, негайно відмовтеся від використання цього продукту.

Чим же відрізняються звичайне мило, шампунь та ін. від дитячих варіантів тих самих засобів?

 

Правильне та ефективне використання косметики для малюків

Насамперед, дитяча косметична продукція менш агресивно впливає на шкіру. Вона повинна м’яко очищати й доглядати тоненьку шкіру новонародженого. Зменшувати вплив жорсткої води, перешкоджати сухості та подразненню. Шампунь для дітей покликаний дбайливо очищати волосся і шкіру голови, не пошкоджуючи їх. Якщо такий шампунь потрапить в очі, він не повинен дратувати слизову, і малюк не буде щоразу плакати у ванній. Дитяча олія для шкіри можна застосовувати при масажі. Тоненька захисна плівочка, яка утворюється після використання олії, захищає шкіру від втрати вологи та зберігає її еластичність. Локально можна використовувати дитячу олію, щоб змащувати складочки немовляти.

Правильне та ефективне використання косметики для малюків

Проти попрілостей застосовують дитячий крем. Завдяки екстрактам лікувальних рослин, він має протизапальний ефект. Можна зустріти також креми, які використовують лише перед тим, як вирушити з малюком на прогулянку. Вони захищають сприйнятливу шкіру від холоду та вітру, або ж від агресивних сонячних променів. Ті ділянки шкіри новонародженого, які найбільше схильні до натирання і подразнення, обробляють спеціальною дитячою присипкою. Якщо ж раптом у вашого карапуза потріскалися губки, можна знайти спеціальний бальзам для губ, що загоює. Всі ці засоби дано батькам для того, щоб полегшити догляд за дитиною. Запам’ятайте кожну щасливу мить спілкування зі своїм маленьким дивом. Навіть коли дитина досягне пенсійного віку, ці спогади зігріватимуть душу і викликатимуть усмішку.